Za plotem (2006)

Překvapivě dobrý animák, od kterého jsem moc nečekal, ale hodně dostal. Solidní vtípky, pohodová atmosféra a klišovitý příběh. Třeba na takové Úžasňákovi to nemělo, ale přece jen...

Od soumraku do úsvitu (1996)

Tohle je prostě můj personální klenot a klasika. Přes spoustu nedotažeností naprostý low budget skvost se skvělými dialogy.

Grindhouse: Machete (2007)

Slavný leč krátký návrat Dannyho Treja. You fucked with the wrong Mexican bitches...

Sin City - město hříchu (2005)

Stylový a vizuálně úchvatný film. Příběh Hartigana solidní, dobře odvyprávěný. Příběh Marva prostě nářezový, jedna z nejdrsněších věcí v poslední době. Příběh Dwighta byl ovšem celkem zlamání. Zasloužené 4 hvězdičky.

Hrabě Monte Cristo (2002)

Tohle je hodně špatná adaptace. At´ už se snaží o jakoukoli originálnost, selhává na plné čáře. Vážně si myslíte, že režisér, který kdysi natočil solidního Robina Hooda nesprasí Monte Christa?

Na křídlech vážky (2002)

Ale notak...Tohle byl zbytečný a stupidní film a Costner zase na hovno.

Pravdivá romance (1993)

Celkem nářez. Tarantinův scénář se nezapře. Skvělé vyvážení romantiky, akce, thrilleru krimi a komedie. Herci jsou také skvělí. Jen myslím, že ty 2 hodiny byly možná až moc dlouhá doba a tak se najde i pár nudnějších míst. Jinak nemám výhrady a konec patří k jedněm z nejpovedenějších vůbec.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Povedená romantická komedie, kde překvapivě neboduje Smith, ale nováček Kevin James. Když se nám ovšem pan Hitch zamiluje úrověň filmu klesá od deseti k pěti.

Divoká jízda (2006)

Vážně příjemná komedie o neschopmosti dosažení orgasmu. Rudd je skvěle znuděný učitelský týpek a DeVito třešnička na dortu.

Velká ryba (2003)

Lepší než Forrest Gump...