Sbal prachy a vypadni (1998)

Tak tenhle film se vážně povedl. Není to sice tak propracované jako podfu(c)k, ale hlášky to má skvělé. Postavy jsou dobře zahrané, děj svižný a nepředpovídatelný a muzika taky bomba. Guy Ritchie bejval skvělej

Deník mrtvých (2007)

Povedená zombíkovina od jednoho z mých nejoblíbenějších režisérů. Filmu by ovšem neuškodilo míň keců a víc headshotů.

Quantum of Solace (2008)

Solidní bondovka s podprůměrnou délkou a jiným, akčnějším stylem, který jistě nezaujme všechny. Celkem jsem se bavil, ovšem čekla jsem od toho nového bonda přece něco víc, než lacinou kopii nejnovější bourneovky. Bournovi se totiž Bond vážně nemůže rovnat.

Odpor (2008)

Překvapivě věrně zobrazený válečný film s Danielem Craigem. Film zobrazuje bratry Bielsky a jejich snahu osvobodit židy. Všechno ovšem pokulhává hlavně na délce filmu a slabším scénáři.

Marley a já (2008)

POvedený filmeček, který mě překvapil hlavně z důvodu, že to není jen další americká konzumní komedie. Je to o životě a každodenních problémech a tom, že všechno vždycky není slast. Owen Wilson zde předvádí asi jeden z jeho nejlepších výkonů, hraje totiž neuvěřitelně přesvědčivě a ostatní herci se mu nevyrovnají. Skvělé 4*

Kung-fu mela (2004)

Už to není takový nářez jako shaolin fotbal, ale stále má co nabídnout.

Shaolin fotbal (2001)

Geniální film, který perfektně kloubí komedii s bojovým uměním. Stephen Chow ukázal čeho je schopen. Vtipy se opravdu povedly a akce je zvládnutá až matrixovským stylem.

Pán draků (1982)

Pár zajímavých akčních scén tenhle jinak brakoidní film nezachrání.

Král Artuš (2004)

Celkem solidní akční pohádka. Ideální na televizní vysílání, ovšem v kině scény ztrácely na velkoleposti.

Sejmi je všechny (2007)

To jsou ale nízká hodnocení. Já to nechápu, protože tenhle film si na nic nehraje, prostě je to čistá řež. Musím také podotknout, že tak dobře natočený a sestříhaný pocornový akčňák tu už dlouho nebyl. Ti co dávájí nízká hodnocení ať drží hubu a ostatní nechť si vychutnají čistou zábavu. 4,5 *