Transformers (2007) odpad!

Kdyz je na tom filmu dobra akorat grafika ... a ja si nemuzu pomoct ale jakkoli byl treba Indiana Jones hloupej, tak to byl skvelej film. Tohle je jenom hloupe.

Pán draků (1982)

nemuzu jinak nez 5*........................bracha:asi od 45 minuty " tyjo to je dobrej film......jesli jackieho team prohraje tak to bude fatk poserale on to vyhraje, ale nevim nevim, zatim vyhrava ale........ty censored husty..........videls to.....videls to.......tyjo drsny souboje..........jo drsny oni je brutalnim zpusobem kopou..........ty vole hej to jsou drsny tricky.............treba film ztraceno v prekladu se me moc nelibi protoze tam...je scena kdy nejakej asiat neco rika a rika 3 minuty neco.....a prekladatelka mu to tomu chlapkovi rekne ve 3 slovech........a von rika....nojo no..........von prohral!...........................jeste neprohrali.........jo censored dobre............videls to tedka...jak to ordrazil..... spoiler - popis vynecham........jo censored to je huste vypl micek a jedne holce do hlavy........hhhhh.......ta marka je uplne nasrana....trefil jsem ji do hlavy.....hhh........jo letecka posta....a zabira to......jo censored letecka posta........spocital jsem to.........spocital jsem rychlost vetru........hhhhhhhhhhh........ty censore to bude nejaka haluz..............ted to ustrihni......hhhhh.............no udelam si dalsi.......hhhhhhhhhhhh.............udelam si dalsi, ty censored....................mezi-dodatek a)......kdo nepoznal tak......................dobrou noc Earl.......dobrou noc Randy..;)....... b) proc sakra nepouziva html lispovsy s-vyrazy c) prisel na to a sel se pochlubit ;).................................................................................asi od 54 minuty.... hmm to bych si nedal, dobre.........splh jenom rukama.......wow........tak u neho se da predpokladat..........boreC.......hhh.............hhhhhh.............(je to lepsi nez ten)....nez co? (nez ten censored film...............opily mistr)(nevim ........me se liby vsechny (pozn.: jackieho?) filmy...............von reziroval opilyho mistra.......(nevim,... ale asi ne....nevim) ..............to jsou drsny sceny teda.............ty vole................uz zase padaaa................tyjo on se drzi na jendom prste, to je borec..........aha.......ja sem myslel ze se drzel jenom jednim prsem...........uz ho chytli..............hhhhh........hlavne nepadne...................hhhh..............muj syn je jiste lepsi.....hhhh.................hhhhhhhhhhhh........hhhhhh...............................................hhhhhh...hej to je drsna nahoda...ten jeho syn mu privede toho spoiler cut...............hhh........hhhhhh.........(to zabradli jsem nekde videl)ty vole.......ty o.......videls jak ho zhodil.........hhhhhh.h..............hhhhhhhhh.............

Kletba bratří Grimmů (2005) odpad!

Ja:"Ja mam pocit ze to byla cenzurovano?".Ja: "Dalo se na koukat?" Bracha: "Divat se muzes na vsechno chlape. Nevim jesli u toho usnes kdyz je to takova cenzurovano..". Je tam par dobrych napadu - ale ty jsou obtahle z honkongskych kung-fu.

Princ a já 2 (2006) odpad!

Sunnite nemaj radi takove filmy.

Princ a já (2004)

Doporucuju to kvuli tomu ze to odlehcena verze Shakespeara kterou zvladnou i teenegri. Pribeh je hloupockej. Kdyz uz kvuli nicemu tak kvuli Julii Stiles, nomen est omen - ma styl.

Kozoroh 1 (1977)

Mystifykace o mystyfikaci. Podle toho co jsem slysel v radiu od jednoho znalce kosmonautiky tam pristali. Ale "lidi toho nakecaj" ;).