Politické harašení aneb S politiky stále netančíme (2001) (pořad)

Zaprodali se :)................................................Zajimave je videt jak zmenily styl. Zacali take s tim musi pohnout protoze uz nedelaji pro verejnopravnou tv...................Sakra! Nova zabila Simka!! :)............................Jestli se vam moje plky nelibily vite kam mate jit (k tv a pustit si Simka a Bubilkovou).

Bolkoviny (1997) (pořad)

Manez je lepsi. A tohle je plne "skvelych" hereckych historek.

Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)

MEN AT WORK _______ Proc nikoho nezajima tento komentar? ________ Spravne, jsem z IT. _________ Apple _________ je banda pulcu kteri se naucili cist a psal ale jsou zel nemi Hele zaby jeste neumi kvakat! Ale naradi na to maji. [ TODO:CHYBI MOTIV !!! ] Tak "ukradnou" GUI zabakum z Xeroxu, kteri si sedeli na prameni tlusteho baliku penez. [ PRILIS VZDALENY OD RYBNIKU, najit podobnost PENIZE e ZABA ] _________ Microsoft _________ jsou viry kterym se vyvynul trh-aci reflex. Kluci z Applu by si to meli lip hlidat, nez jim to Microsofti natrhou. Protoze jsou viry, tak to zkopiruji. Co mas furt s bakteriema, jsou to viry! [ UNFUNNY ] Kopirovat umi kazdej, ale jenom ten kdo krade vi co je cenny - jinak by neriskoval zalar. [ ALMOST THERE ] Zas nikdo nevi o McIllroyove myslence rour a nikdo je neprevedl do GUI. Coze, co rikas, spatne te slysim!? ________ Tady je spousta pohadek pro ty co maji radi Jablka po kterych jim vypadaji zuby http://www.folklore.org/index.py Duvodu maji dost 1) skripani zubama nad "arcidablem Billem" 2) nad 20% vlastnictvi macu MS-em 3) nad pratelstvim Billa a Steva 4) nad spoustou necisteho vzduchy plneho levne vonavky, ktery promarnily dychat ... [ TRYING TOO HARD ? ]

Hluboké hrdlo (1972)

Vtipne. Spousta dobrych napadu (hlavne tajemny recept s Coca Colou). Ma to dej. Hraji sice nepresvedcive ale jak pro koho. Jednak to je jedno a druhak v zivote se "herecke vykony" povedou jen obcas. __________ Prijde mi ze to tocila banda lidi ktere podobne veci bavi. Neumeji sice hrat jako skoleni herci, ale nechovaji se strojene jako v tech novych pornech. I kdyz i ta novodoba strojenost (zvlaste do silikonu a umelych cernych penisu) ma svoje vyhody. _________ Holky vypadaji jako holky a chlapi jako chlapi. Kdyby sebrali bandu jinych "neholenejch uchylu" tak by nikdo nic nepoznal _________ Proste "od lidi pro lidi".

Arthur a Minimojové (2006)

Krasna animace ktera stoji za videni. Jestli chcete pribeh tak je to odpad! .

Fakulta (1998)

Takhle nejak si predstavuju oddechovy film.

Zombi 2 (1979) odpad!

Videl jsem to protoze to byl [neprelozitelne pridavne jmeno] reziser, ktery dokaze [neprelozitelne pridavne jmeno] [neprelozitelne pridavne jmeno][neprelozitelne pridavne jmeno] ..... [radsi neprekladane pridavne jmeno] novinari.