Juno (2007)

Neni to az zas tak vtipny. Ty ses nudil? Me se docela libilo. Vtipnost nebyla ucel, a svuj ucel splnil. Jasne. Ted uz vim ze kdyby mela decko, tak nebudu muset sbirat vsechny ty kousky lebky z bot nebo radiatoru. A z koberce. To JE neprijemny! . Staci prodat. Presne tak. Jedno maly bily decko se na velkym cernym trhu skvele ztrati.

Odpadlík (1992) (seriál)

"Zabili mu zenu kterou miloval". Jako malymu se mi to libilo. Davat tomu odpad, kterej si zaslouzi, je stejne jako se smat nocniku. Pekny komentar: Gemini Ty vole, odkdy tady propagujes cizi nazory? Ty nevis co te ucili ve skole o kvazisolipcoidni fluaktaci interpunku? Nojo. Jedina vec, ktere se mi kdysi na odpadlikovi libila byla ta nekonecnost. Pokazde jinak. Pokazde s o spetku jinym scenarem. Nastesti si je promichali, takze jsem mel radost ze jsem to odhalil sam. Pest na oko neni zrovna nejlepsi zpusob filmareni No a to je prave ta druha stranka. Jako ze to je hodne spatne? Ano. Bavilo me hrat si na Rena. Pokazde trosku jinak. To proto jsem sel na iformatiku. Protoze zakladem umele inteligence je zkouseni vsech moznosti. Proto se ji rika umela. Chapu. Takze jsi jako malej skakal, kutalel se vydaval zvuky ktery nezapises zadnou abecedou. Ani japonskou a to je teprv co rict. Jo a celej si ses dycky poslintal Toz sme doma nemeli kecup. Ale, mel sem pocit filmove krve.

Ranma ½: Kessen Tōgenkyō! Hanayome o torimodose!! (1992)

Ranma je jen jeden. Uvidite-li prvni, druhy je stejny. Takze se uz tak smat nebudete. Nebo si dejte poradny odstup. Jo ten potrebujete tak jako tak V case aji v hlave. /////////// Je to hentai nebo ecchi? No japonci to maji obracene oproti lidem na zapade. Je to takova mala zapadni revoluce. Revoluce je od slova ... Dobre, dobre. O cem to je? Zapomen na revoluci. Takze muzu rict ze tam jsou narazky. Retardovane animee vtipky tykajici se kalhotek a vrestici kocky. V japonksym namluveni prijemne mnoukaji.

Quantum of Solace (2008) odpad!

Poradna recenze. @Shadwell Ja bych spis rekl, ze to je ridka sracka plna chutnejch arasidu. Olga Kurvylenko rozdelila divaky na ty, kteri by je z jejiho zadecku radi slizali a na ty, ktery na svym lulinu radi poradnou lolinu (Gemma Arterton). Ostatne ja import z nemec nemusim a ze by mi tvrdnul, kdyz vidim Daniela "Maxu"? Ledazeby rozklepl kokos, svlazil v nem lachtanka a zapichl do nej paraplicko. To bych byl prvni v rade na olizovani orechu. *** Velice nudny pokus o gej porno. Kdepak jenom tak vzali na ty efekty? *** Kdyz uz nekdo nutne musi uriznout Bondovi koule a postavit ho pred rozkvetly kaktus a nechat ho dumat nad smyslem byti, zatimco mluvi se sectelou pani v brylich, jejiz prsy pretekaji vanu, kterou by basnik snad mohl nazvat vystrihem, ktera sedi na zaprazi domu do ktereho narazi obri meteorit, jemuz Nekdo mel zabranit v letu, misto toho aby se zaobiral otazkami zdali vubec MA SMYSL byt vedle kaktusu a mluvit s prsatou (=chytrou) brylatou slecnou opirajic se o sochu leguana. NEMA @sharky nejses sam!

Ztraceno v překladu (2003)

Nevim. Nepamatuju se. A nemam chut to videt podruhe, takze tomu zbytecnost (odpad!) asi nedam.

Donnie Darko (2001)

Lekce pleteni s letadlem a prerostlym kralikem.

Casablanca (1942)

Woody Allen ji pěkně parodoval v http://www.csfd.cz/film/17420-play-it-again-sam/ . Poučení ? Je lepší to udělat jako Bogart než ji mít celej život na krku. A to už jen pro ten pocit že vás má ráda dívka na kterou furt prskáte a vy tento div přírody odkopnete. Tomu říkám lekce v odříkání.

Volný pád (1993)

Jednou a dost. Uvidite kolik veci se da tak pekne vyresit nasilim. Jasne ze to nakonec neni tak jednoduche.