Nesmrtelný (2015)

Žádné terno. Ze začátku to vypadalo docela zajímavě, ale postupem času se to utopilo v docela solidní béčkovitosti.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Na film jsem se chtěl podívat hlavně z toho důvodu, co si QT zase vymyslel. Přeci jen taková hvězdná sestava! Bylo to takové spíš ukecané, ale když už tam došlo na nějakou tu akci, tak jsem se musel zasmát. Hodně zajímavá je dějová linka s Polanskim, tam mě QT teda dost překvapil. Jinak - nejvíc se mi líbil pravděpodobně Pitt.

Kill Bill 2 (2004)

Přišlo mi to slabší než první díl.

Pasažéři (2016)

Za mě dobré. Pěkný design lodi. Příběh je sice po půl hodině předpokládatelný a směřující k jasnému konci, ale nejde tu o žádné epické drama, tak se to dá brát. Jen u toho happyendu jsem si to představoval ještě o kousek víc happy, rozuměj - posádka 5 000+ (jako romantik amatér bych pak možná i tu hvězdu přidal).

Apokalypsa kanibalů (1980)

Poctivé céčko. Taková old-school řemeslná záležitost se už dneska nenatočí. Je to sice utracenej čas, ale což. Jednou za pár let si nějakou podobnou záležitost člověk přetrpět musí - o to víc si užije opačné spektrum! 2,5/10 za nostalgii.

Utajený pasažér (2021)

Sem tam můžete vlézt do kupéčka ve vlaku a zjistit, že vám pod lavicí chrápe nějakej nebožák. Těžko se to ale může stát v dopravním prostředku, kterej má namířeno na Mars. Nu vot, soudruzi v NASA si asi svoje lidi nepřepočítávaj. Docela bizár. A jinak je scénář filmu docela rychle odhadnutelnej. Sebeobětování blabla. Čekal jsem více. Ale zase ke cti slouží, že je to po řemeslné stránce dobře udělané. 4/10

Sbal prachy a vypadni (1998)

Parádní jízda. Nelze jinak, než v původním znění (musím ale přiznat, že pro mě jsou alespoň ty anglické title potřeba). Už dlouho jsem se takhle nezasmál. Viděno asi tak po patnácti letech. 8/10

Nejvyšší pocta (2019)

Stejně si člověk nedokáže v pohodlí svýho bytu představit, že by se v prostředku takového pekla octnul. A ještě se pro ostatní vědomě obětovat... to už chce něco víc. Pro mě dost překvapení. Kvalita daleko převýšila očekávané mávání vlajkami. Ono taky pokud to bylo na základě pravdivých okolností...

John Wick 3 (2019)

Asi nejlepší díl. Ty souboje, to je megabrutus! 8/10 v rámci kategorie.

Modré diamanty (2018)

Šel jsem do toho naslepo, spíš to mělo bejt něco na způsob vaty, ukrácení času. No popravdě to naopak čas prodloužilo. Nuda jako řemen. Ani to nemůžu žánrově zařadit. Bylo to skutečně o ničem. Jak se k takovéhle (nízkonákladovce?) může někdo jako Reeves upsat? 3,5/10