Nelítostný souboj (1995)

Absolutně skvělej film. Už jen Robert De Niro a Al Pacino v jednom filmu a ještě proti sobě je základ na úspěch, k tomu výborný scénář, brilantní Mannova režie a spousta dalších herců ve vedlejších rolích (Např. Natalie Portman stojí za zmínku).Nejlepší Mannův film !!!

John Q. (2002)

Tento snímek hraje opravdu na lidský city a emoce, ale mě se celkem líbil. Hodně ho zachraňuje Denzel Washington, kterej hraje naprosto výborně. Příběh je dobrej, jen to chtělo scénáristicky víc vykonstruovat.

Gympl (2007)

Na našem gymplu to teda bylo trochu jinak, ale tenhle Vorlův Gympl mě docela nadchnul. Povedl se víc, než jsem čekal. Herecké výkony ,,Sklepáků´´ výborné, kamera taky good, hudba parádní a nejvíce mě Vorel překvapil tím, že se snaží dostat více do hlouby všech postav.Za to si zaslouží moje uznání a hodnocení.

Taxi 4 (2007)

Klasická francouzská ujetá komedie,už po čtvrté!Ten konec má bejt parodie na Zjizvenou tvář nebo co?

...a bude hůř (2007)

Skvělá sonda do totalitního prostředí plného VB a dalších komunistických živlů.Skvělí a neokoukaní herci, vtipné i smutné momenty, u kterých se bude řezat smíchy občas i plakat.To vše v dokonale černobílém balíčku od Petra Nikolaeva.Doporučuju zajít do nějaké hospůdky, kde se film promítá a doplnit studeným mokem národa našeho.

Starci na chmelu (1964)

Klasika.Nejznámější muzikál, který vznikl v naší zemi za minulého režimu, který se v něm samozřejmě odráží.

Frida (2002)

Salma Hayek ve svém vysněním projektu. Opravdu je vidět, že tento film moc chtěla natočit a že do svého výborného výkonu dala všechno. Moc pěkný příběh jedné mexické malířky, která prožívá své životní kapitoly a útrapy jako každá lidská bytost. Skvělá režie, herecké obsazení i kamera. Pro mě docela silný a nezapomenutelný zážitek.

Solaris (2002)

Stevene, Georgi, co to je?

S tebou, táto (1981)

Tento krátký dokument je natolik roztomilý a dojemný, že nelze hodnotit jinak něž plným počtem. Na svou dobu zajímavé téma zpracovává Olga Sommerová natolik výtečně, že oplývá humorem,originalitou a hlavně tou dojemností. A tatínek alá Kutil Tim je nezapomenutelný!

Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)

Lipského sci-fi komedie, která mě tolik neuchvátila jako jiná jeho díla.Mnoho výtečných českých herců, zajímavá zápletka, ale pro mě pořád jen lehký nadprůměr.