Krásno (2014)

České Bruggy se nekonají a Ondra Sokol by určitě měl trávit více času za kamerou, než před ní - otisk partičky jsem v jeho hraní zaznamenal snad až příliš. Na druhou stranu - i přes některé až moc prvoplánové vtípky - přineslo Krásno přesně to, co jsem od něj očekával. Úchylnou černou komedii s fajn hláškami a absurdně přepáleným finále. Jen toho přehrávání mohlo být méně a naopak ve střižně snímek klidně mohl pobýt i maličko déle. Ale jinak proč ne - jen to nebude záležitost pro místní pseudointelektuální smetánku :)

Need for Speed (2014)

Měla tam být rychlá auta a exotické lokace... a to tvůrci splnili na jedničku. Kdo od toho čekal nějakou super zápletku v rámci intoušskýho thrilleru, tak pak rozumím, že byl zklamán. Ale tady prostě člověk přesně dostal to, co od toho (i s ohledem na stejnojmennou herní sérii) měl očekávat, a tak za mě určitě spokojenost. Jen prostě nechápu, proč se za celou dobu nikdo z policajtů nepokusil hodit přes silnici pás s hřeby a raději tam vymejšlel nějaký vyfikundace s odbržděním policejního vozu ve správný čas v rámci zablokování kolemjedoucích závodníků.... to jako vážně?

Vše je ztraceno (2013)

Jděte někam s tou gravitací... :) Každopádně tenhle film je přesně ten případ, kde posledních deset sekundu srazí celkový dojem o celou jednu hvězdičku. Škoda.

Čas hrdinů (2011)

Kam orli nelétají... jen s horším střihem, scénářem i hereckými výkony. Škoda.

Byzantium (2012)

Atmosféra tam místy je... ale celkově byl pro mě ten snímek bohužel naprosto bez výrazu... A i když by Artentonka i Saorise chtěly třeba i hrát, nemají moc co. Škoda, těšil jsem se.

Luther (2010) (seriál)

Škoda toho kabátu...

Elysium (2013)

Nebýt epicky nepodstatné pohádky o surikatě, asi by ten film vlastně o ničem nebyl. Škoda toho scénáře, pár dobrých záběrů to samo o sobě nevytrhne. A poslední dobou začínám být fakt alergický na souboje, kde profesionální voják se stejnou výbavou jako hrdina "hejpocem z periferie" dostane solidní nakládačku při face to face souboji. Nová doba!