• Thriller

Srbský film (2010)

Jen málokterý film vyvolá takové reakce! někdo hodnotí okamžitě jako odpad, někdo jako něco neuvěřitelného i když zvráceného! A že slovo zvrácenost je tu na místě!

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Nejoblíbenější seriál mého dětství (i když tu byla velká konkurence: My z Kačerova, Tom a Jerry, Gumídci, Rychlá rota atd.:-) A co jsem dělal při úvodní zvukové scéně, jste neviděli ani na Spartakiádě!:-)

Noční anděl (1990)

Jako hororové béčko paráda! Před čím ale musím varovat je obrazová kvalita záznamu od intervideo.cz, která připomíná tak stokrát ohranou videokazetu! Právě nyní se tento horor prodává na novinových stáncích. Další velmi nepříjemnou věcí je, že film není rozdělen na kapitoly, tudíž nelze přepínat jednotlivé scény! Tak bacha na ty lotry, jinak skončíte u Lilith doma a takové doupě perverznosti jste ještě neviděli!!!

Oči války (2009) odpad!

Cože? Čekal bych trochu toho adrenalinu a ne že nám pan fotograf hned na začátku upadne do bezvědomí a celý film se pak točí okolo jeho osoby v posteli! Nuda! Nemohl jsem to ani dokoukat do konce! To obdobný film Lovci stínů byla jiná jízda!!!

Misery nechce zemřít (1990)

Zasloužené hodnocení i Oskar pro Kathy Bates!!! Špičkový český dabing!

Americký vlkodlak v Paříži (1997)

Katastrofální digitální efekty!!! I já se raději kloním ke starému řemeslu figurín a masek! Doporučuji tedy spíše Amerického vlkodlaka v Londýně, který měl i mnohem poutavější příběh!

Videodrom (1983)

Zajímavý nápad. Zajímavé efekty. Vše ostatní nezajímavé.

Vij (1967)

Příběh byl spíše průměrný, ale co tento film opravdu vyzdvihlo byli na tu dobu neskutečné triky! Ať už létající rakev nebo naprosto dokonalá hrůzostrašná třetí noc v kostele, kdy ze stěn vylézali všechna různá monstra (vlkodlaci, upíři...) a nakonec i samotný VIJ, který mi ale zas tak hrůzostrašný nepřišel. Toho mohli ztvárnit o něco lépe!

Den šelmy (1995)

I když nemám horor/komedie nikterak v oblibě a už vůbec ne satanistické komedie, tak musím říci, že metalový tlouštík mě zde pobavil až až! I samotný obřad vyvolávání ďábla pomocí LSD, metal hudby... Scéna, kdy potom tlouštík tvrdí, že je anděl a umí létat, zatímco ho další dvě hlavní postavy drží za ruce byla vysoce humorná! I jeho doprovod "kněze" který nás zavedl i na samotný koncert Satannicy:-) Škoda, že se objevili i hluchá místa, například ve studiu moderátora, jinak to mohl být vážně drsný nářez!!! Konec, se pak nepovedl už vůbec!

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Hru Mortal Kombat jsem mastil s kamarády na herní konzoli Sega mega drive i několik hodin denně:-) Čím, ale vynikala tato hra od ostatních byli takzvané "FATALITY", kdy bylo možné skoro již mrtvého protivníka ještě dodělat (pomocí různých kombinací tlačítek) a spálit ho třeba ještě na popel, tak jak jsme mohli vidět i ve filmu v podání Scorpiona, když si sundal svou masku (i když ve filmu byl neúspěšný)! Škoda, že jsme jich ve filmu viděli tak málo a už vůbec nebyli tak ostré jako ve hře! Ovšem to by už musela být jiná věková přístupnost a to tvůrci jistě nechtěli! Co se týče postav, tak celkem solidní výběr herců (Kitana byla přímo okouzlující). Dávám tedy jednu hvězdičku za snahu, druhou za místy vydařené efekty a souboje a třetí za skvělý soundtrack, který mám mimochodem v originále na CD Jinak na filmu jsem byl v době premiéry v kině a bylo mi počítám tak 13 let. A zde ještě odkaz na ty pravé ořechové fatality.-) http://www.youtube.com/watch?v=q9e_w_CYrrk&feature=player_embedded#at=293