Temný rytíř (2008)

Všechny "Batmani" mi přešli děsně na stejné brdo a tento je jiný pouze v hereckém obsazení. Na divákovi to rozhodně nechá lepší stopy než třeba s Keatonem a záporák je fakt skvělej, ale se zasazením filmu do reálného světa nekoresponduje reálnost některých situací (pronesená "mrtvola" Jokera na sněm mafiánů, Joker na kamionu jako na dlani a ze strany SWAT snad ani výstřel). Zklamal mě konec. Byl chabý, nijaký, rozmělněný. Mezi pozitiva bych zařadil určitě herce (obecně) + jokerovské exhibice Ledgera. Technické zpracování na vysoké úrovni - nic jiného ani čekat nelze. Při hledání důvodu, zda film ohodnotit třemi nebo čtyřmi hvězdičkami, nakonec rozhodl fakt, že rozhodně tohoto Batmana nepovažuju za hodného umístění v TOP TEN čsfd. Taková pecka to podle mě není.

Odhalení (2007)

Film, který nepřekvapí, ale ani neurazí. Herecké výkony jsou v normálu, jelikož ani nebyl dostatek prostoru ukázat, co v nich je. Ovšem některé objevy jsou více, než k zaražení a rozhodně to diváka nutí se dál dívat, protože neví, co ho ještě může čekat.

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Těšil jsem se na hvězdy Hollywoodu a dostávám nudné zklamání. Zklamání, ve kterém se nedá na nic koukat, zkrátka nic, čeho by se divák chytnul a u toho alespon trochu zůstal. Jediné, co mě překvapilo bylo provedení toho nápadu, ovšem si myslím, že ani Antal nechtěl, aby to takhle dopadlo.

Americký zločin (2007)

Nečekal jsem, že tak mladé herečky zahrají tak skvěle. Ale stalo se a jsem nesmírně nadšen.Film je naprosto skvělý ve všech směrech a uhlech, jen je škoda, že nám Tommy dává vždy několik minut na oddych po několika minut aninedeutání a jen koukání s očima otevřenýma dokořán, to se divák lehce uklidnil a "vychladl" a to mě při 90 minutách nedělá dobře. Vážně mi té holky bylo líto a tu matku bych nakopal...Třeba do....hlavy....

Případ číslo 39 (2009)

To co Renée ztratí na kráse, to přidá v hereckém výkonu. Její děj je rozdělen na dvě části. Prvních 50 minut je něco skvělého, na co se moc dobře koukalo.Bohužel, po 50ti minutách je naprosto jasné, v čem je problém a jak to stoprocentně dopadne. Pravdou je, že jsem se na konec stejně těšil, protože mě zajímalo, kolik lidí ještě zemře a jakým způsobem. Přidávám hvězdu za akční výkon Renée v samotném závěru.

Voják 2 (2009)

Už od začátku bylo jasné, že to nebude nic jiného než stupidní americké béčko.."Jste voják, že ? "..."Ne, on je mariňák"...aby ses z tvýho miláčka nepo......."ach ta příroda"........"Né, každý může být hrdina, chlapče".....Tak to je teda stupid. Může, v USA je každý hrdina a vždy to dotáhne do vítězného konce, ať ho to stojí třeba i nohu. Tento "akční nářez" je toho důkazem do samotného konce.Nejtrapnější konec, jaký může být. Mlátička a následně výbuch. Nebýt Lary Cox, asi bych se vážně neměl na co dívat.

Bitch Slap (2009)

Holky, vy byste se měli nejdříve rozhodnout, jestli se budete mlátit do krve nebo se muchlovat. Rozhodně bych vám doporučoval možnost druhou. Protože jste-li od boha pěkně obdařeni, měli byste se zabývat něčím jiným, než tímto, co vlastně ani nic nebylo. Vydržel jsem na to koukat pouze z důvodu velmi nadržených slečen a jejich intimních chvilek. Protože provedení je ta největší sračka, co může být. Pravdou je, že zamotanost je až do samotného konce a troufnu si říct, že to málokdo čekal.

Ohnivá linie: Bitva u El Alameinu (2002)

Technciké provedení je něco strašného, herecké výkony se naštěstí ve válečné "vřavě" schovají. Nebýt režisérm Ital, ale Američan, rozhodně o pár hvězdiček dolů, ale Italové nejsou tolik do natáčení, tam jim hvězdou trochu pomůžu.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Rozhodně můj nejoblíbenější animák.

Kokain (2001)

Johny Depp je hvězda a vše se točí kolem něho. Nebýt jeho, všechno by šlo od ničeho k ničemu. Chudák, táhne to sám. Ani Penelope mu nepomohla. Kdyby se vystřihlo prostředních 45 minut, rozhodně bych se nezlobil. Střed je strašný klišé pořád dokola, bez akce, bezz nápadu. Za shlédnutí rozhodně film stojí, ale 81% ? Lidi, kde žijete ?