Velká šestka (2014)

Baymax byl velice roztomilý, kouzelný, hnedka jsem si ho zamiloval. Disney opět investoval do skvělého filmu, který nadchne všechny diváky jak pro malé děti, tak i pro ty dospělé. Kdo má rád animáky, jako já, bude naprosto spokojen. Pro mě velké milé překvapení. Povedený mix Avengers vs Jak vycvičit draka. Konec byl pro změnu dojemnej, ale to tak, že pořádně. Ale nakonec to všechno dobře dopadlo. A vydržte na scénu po titulkách!!!

V oku tornáda (2014)

Nic extra, děj a scénář je chabý. Honiči tornád mě hrozně nudili, chyběla mi atmosféra, napětí a hlavně totálně nezvládnutejch a nezajímavejch postav. A ti 2 ožralí blbci to jsem absolutně nepochopil to byly idioti. Na druhou stranu vizuálně slušně zvládnuto a zvuk nadchnul.

Šéfové na zabití (2011)

Výborná komedie, v níž všichni doslova září, od ústřední trojice zaměstnanců, přes trojice ďábelských šéfů až po vedlejší role známých herců. Za předpokladu, že bych byl nezadaný, tak bych bral z těchto šefů Jennifer Aniston ("nymfomanka" Aniston je ve své roli naprosto hot!). Nejhorší na tom je fakt, že je to až neskutečně reálný! Celý film jsem si parádně užil a věřím, že si ho časem opět s chutí pustím znovu.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Obavy se potvrdily. Podle mě byla chyba dělit poslesní díl knižní trilogii na dvě části a pak čekat že to bude fungovat.Tento díl je nejslabší ze všech upovídané, zoufale neakční a zbytečně moc politiky, hlavně absence arény a her. Celé je to vlastně o tom jak se Jennifer Lawrence snaží dělat propagaci odboje, točí reklamy a inspirují tím lidi... . Posun v ději 0 přijde mi to jen jako tiskárna na prachy. Ke konci se sice něco stane, ale rozuzlení samozřejmě bude až v další části. 2 (teda doufám). Tenhle film je jeden velkej omyl.

Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014)

Prostě jednička ještě celkem bavila, ale pokračování už je naprosto zbytečně. Asi nemůžu dobře hodnotit, neviděl sem předchozí díl, ani nechápu proč je natočen tento a proč je v kategorii komedie, já bych ho zařadil do kategorie nuda bez nápadu. Příběh je naprosto o ničem a jeho rozuzlení je ještě horší. Nuda,nuda a zase nuda. Jen doufám že, nikoho nenapadne natočit čtyřku.

Sharknado 2 (2014) (TV film) odpad!

Jsou áčkový filmy béčkový, céčkový...... tenhle film se do abecedy nevejde. Film, kterej si pustíte, když máte v sobě víc jak tři flašky vodky a pustíte něco tak dementního, že to ani nejde popsat. Scénář napsal úplný krypl. Pravděpodobně největší sračka, co jsem kdy viděl. A že jsem jich viděl. Příliš nechápu ta vysoká hodnocení ostatních.

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

Od začátku až do konce jsem se jen smál a zároveň kroutil hlavou nat tupostí scénáře, blbostí postav, neskutečně otřesných nehereckých výkonů a ubohoučkých "efektů. Ještě několik dní po shlédnutí budu nevěřícně kroutít hlavou, jak tohle mohlo dostat nějaký rozpočet... ale fandy si to evidentně našlo. Je to prostě sračka všech sraček.

Ouija (2014)

Já nevim zda-li je ktomu pořeba něco psát. Další jeden z hororů která je náhrada toaletního papíru, se kterým si můžeme vytírat prdel. Nudné, bez nápadu, bez atmosféry, prostě bez čehokoliv, co by měl dobrý duchařský horor obsahovat... Zbytečný snímek.

Labyrint: Útěk (2014)

Dlouho jsem se odhodlával film shlédnout. Nakonec jsem docela mile překvapen. Sice je pravda,že v poslední době je takovejch filmů podle knižních předloh tuna. Ale tahle patří rozhodně do skupiny těch povedenějších i když knížku jsem nečetl. Bludiště zaujme a závěr navnadí. Lepší průměr pro mně, uvidíme co pokračování ukáže, rozhodně si ale myslím, že tvůrci mají co nabídnout. Jen mi vrtá hlavou jak je možný, že se jim tam po tolika letech objeví holka a ani jednoho nenapadne stát na její vagínu frontu??

L. A. - Přísně tajné (1997)

Úžasná detektivka s brilantně propracovanou zápletkou, navíc z období, které mě osobně fascinuje. Další z filmů, který si opravdu zaslouží být zde tak vysoko. Po druhém skouknutí jsem si uvědomil, že tenhle film je naprostá bomba. Svižná režie, skvělý scénář u kterého musíte neustále dávat pozor a parádní herci v čele s Kevinemem Spaceyem a Guyem Pearcem. Bonbónkem je ovšem výkon Russella Crowea v roli drsného policisty. Trochu se divím, že Kim Basinger obdržela za svůj výkon Oscara, protože mi nepřišlo, že by zahrála až tak skvěle. Docela dobrá je i hudba Jerry Goldsmithe.