Báječné dorty (2010) (seriál)

Ten, kdo rád peče a má rád kreativitu, to ocení. Ten, kdo rád jí sladké a chce si spravit oko křiklavými dorty, které jsou dozajista báječné, si přijde na své. Mně se líbí koukat na to jak vznikají mnohdy famózní, někdy dost kýčovité dorty. A klidně bych oželela i ty konce, kdy opravdu, ale opravdu! tvůrci neví jestli to stihnou, nebo jestli jim něco z dortu neupadne. :)

Sedmé nebe (1996) (seriál)

Ztotožňuju se s komentářem KevSpa. Svého času jsem se na to koukala a pak s kamarádkou dlouze diskutovala o tom, jak je to stupidní. Lituju toho ztraceného času! Hvězda za to, že to splnilo svůj účel - udrželo mě to u televize. Ale vážně nedoporučuju tímto seriálem ztrácet čas.

Deník zasloužilé matky (2001) (seriál)

Tento seriál kupodivu netáhne dopředu Reba, ale její zeťák Van, který je svým pitvořením a naivitou zábavný - narozdíl od takové Cheyenne nebo Barbry Jean (tu chvílemi vážně nesnáším). SPOILER: Nutno ale říct, že v pozdější sérii, kdy hodně zhubne a začne dělat rosničku je to fakt kočka. // Škoda že je seriál plný přehnaného moralizování. Tři hvězdičky za to, že je to koukatelné a občas se člověk vážně zasměje.

Nedotknutelní (2011)

Tady není s hodnocením nad čím přemýšlet. Láska na první pohled/poslech?Začít mým oblíbeným Ludovicem, to je těžký kalibr (to, že je podepsán pod soundtrackem jsem zjistila až posléze). Ach!! To už je pak navození atmosféry nočního města hračka. A jsem tam. Jeho hudba se mě vždycky tak dotýká, až se mi svírá srdce. Emoce. Abych to dlouho neprotahovala... zklamání či nadšení. Zvítězilo jednoznačně to druhé. Oba herci v hlavních rolích byli VÝBORNÍ a rozhodně nedoporučuju dívat se na tento film pozdě večer, protože potom musíte dusit smích do polštáře, jinak byste vzbudili celý barák. :)

Hancock (2008)

Říkám si, jaký by to asi bylo, kdyby Hancocka nehrál Will Smith. Protože mu nemůžu upřít osobní kouzlo. Nicméně jestli měl být původně řádnej parchant (jak je to psáno v zajímavostech), tak tu roli překopali docela radikálně. Nezachrání to ani první půlhodina. Osobně filmy o superhrdinech moc nemusím, ale u tohoto filmu jsem se docela pobavila. No... ale jednou a dost. U mě je to někde mezi dvěma a třema hvězdičkama.

Hříšná láska (2001) (seriál)

Byla bych pěknej pokrytec, kdybych nepřiznala, že se na tuhle telenovelu celkem pravidelně koukám. Myslím si (zatím), že v tomto žánru se jedná o nadprůměr.O hraní herců jako takových nemá cenu diskutovat, telenovely mají svůj vlastní způsob "hraní". A tak se postavy někdy chovají trapně a nelogicky, ale v tomto případě to není nic nad čím bych si rvala vlasy... přeci to nějak musí natáhnout na těch 238 dílů. Na Palomu (Silvia Navarro) se pěkně kouká a dokonce i na místy slabošského Diega (Sergio Basañez). // 26.4. snižuju ze tří na dvě... ale baví mě neskrývaná reklama na Ajax :)) // 10.10. těsně před finišem opět navyšuju... sice je to protahované až hanba, ale některé scény mě hodně překvapily (u telenovel bych je spíš nečekala), a taky co se vyklubalo z Migela. Diega bych (namísto happyendu) nakopala do zadnice a s ním i jeho drahou babičku. Tři hvězdy. /// 14.9.2018 Hele... vím, že je to jen telenovela... ale najde se v celým Mexiku, nebo vlastně na celý týhle planetě někdo, kdo fandí schizofrenímu mentálu Diegovi? Hlaste se do zpráv. Děkuji!

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Vraždy v Midsomeru jsou super. I přes vtípky, že na tom místě už musí zbývat posledních pár šťastlivců. Inspektor Barnaby (John Nettles) je velký sympaťák a muž na svém místě. K ruce má vždycky nějakého pomocníka (já osobně mám nejradši namistrovaného seržanta Dana Scotta). Díly jsou různé, ale musím říct, že mě snad žádný ještě nenudil natolik, abych nedokoukala - nejradši mám díly s trochou tajemna, zvlášť jeden o čarodějnici, kde se Dan Scott zamiluje (nebo to tak přinejmenším vypadá). Neříkám, že se dívám každý den, ale když už potřebuju vypnout, tak se ráda posadím do křesla, udělám si dobrý kafe a strávím dvě hodiny odhadováním vraha a kocháním se nádhernou Anglií. A jsem moc zvědavá, jak se mi budou líbit nové díly s novým inspektorem Barnabym v podání Neila Dudgeona. Btw: když jsem byla malá, měla jsem z midsomerské znělky husí kůži. Brr! :)

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Už jen kvůli úvodnímu videoklipu stojí za to tento film zkouknout. Pamatuju si, jak jsem vyvalila oči a prostě se smála. Romantika, která nepředvede nic nového, ale pohled na ústřední dvojici je moc fajn (já mám navíc pro Hugha Granta opravdu slabost) a příběh příjemně plyne až do předvídatelného konce. // 11.11. přidávám jednu *. Dnes jsem si to opětovné podívání fakt užila. ;)

Podnikavá dívka (1988)

Už jako malá jsem měla tento film ráda a fandila blonďaté Tess v boji proti zákeřné tmavovlasé Katherine. Teď, když jsem ho viděla po dlouhé době, vidím, že i dnes je to prostě příjemný romantický film, na který se kdykoliv ráda podívám. A dokonce i Ford tu pro mě má něco do sebe, i když tomu tak jindy není.

Akta X (1993) (seriál)

Dřív, když se na to dívali všichni spolužáci (ze základky!) a já místo toho chodila spát se slepicema, jsem si myslela, že je to prostě seriál o UFO, mimozemšťanech... Teď po letech se na něj koukám a jsem příjemně překvapena, že si na své přijdou "milovníci" všech záhad a tajemna. Jen si vybrat! A navíc, vždycky jsem považovala Scullyovou za ošklivku a ona je fakt sexy! Ty rty!