Black Space (2020) (seriál)

Dlouho jsem čekal na nějakou klasickou krimi starý, bez zbytečných odboček a zákrut. Izraelci mne to v tomhle seriálu nabídli. Navíc atraktivita školního prostředí ve kterém je vždy dost místa na svinské chování dává řešení případu dalekosáhlý prostor.

Lov (2020)

No když Emma "exla" hned v patnácté minutě, říkal jsem si kurva o čem to teď bude. Navíc pak začala další brutální žatva ( a co si budem povídat, tohle byla jednoznačně nejlepší pasáž filmu ) musel jsem lehce zmatený zkontrolovat stopáž. Naštěstí se přece jen nějaký přeživší našli a podívaná mohla pokračovat. Je pravdou, že v tu chvíli trošku film drhne a výlet do emigračního tábora byl jednoznačně zbytečný. Naštěstí je poté hned nabrán čerstvý vítr do plachet a smrtí čuňíka se pokračuje v bohulibé zábavě.

Armáda mrtvých (2021)

Někdy vám to prostě sedne. A to se mne u téhle jinak bulšitový sračky prostě stalo.

Vítejte na konci světa (2021) (seriál)

Na nic si nehrající severský drama seroš u kterého nebudete mít problém vybudovat si vztah k jednotlivým postavám, což je zřejmě největší plus téhle série o jedné komunitě na odlehlém norském území. Ti lidé vám prostě nejsou lhostejní a já se jejich osudy probavil za jedno delší odpoledne.

Dům tisíce mrtvol (2003)

Na mne až moc šílené, bez ladu a skladu. Prakticky jen pobíhačka od jednoho masakru k druhému doprovázena fantasmagorickymi výjevy.

Procitnutí (2011)

Prima film. Alespoň do poloviny. Pak se to začne samo do sebe zaplétat a rozuzlení se nakonec stane zauzlením. Fakt jsem nepobral kdo nakonec byl duchem a kdo reálným člověkem.

Žena v okně (2021)

Chtěl jsem to vidět hlavně kvůli Amy, a ta rozhodně nezklamala, ale jako by byla jediním světlým středobodem toho všeho okolo, co mělo tvořit dusnou atmosféru mysteriozního thrilleru.

Hra (2011)

Film z kterého je vám silně úzko.

V moci davu (2008)

Opravdová studie divákovi trpělivosti a vkusu. Film o lidech.

Utøya, 22. července (2018)

Hrozně těžko se hodnotí samotné zpracování, když vám na bedra tlačí hodnota samotné události, ke které ve skutečnosti došlo. Muselo to být strašné peklo. A ano zbraň do ruky každému kdo si o ni řekne.