Waynův svět 2 (1993)

Společně s prvním dílem jedna z nejlepších komedií. Vidět to v tý době tak jsem z toho vyplácanej asi ještě víc.

Re-Kill (2015) odpad!

Ufff ty vole tak tohle se nedá. Vypnuto po asi desátý rádoby vtipný reklamě. A pokud úvodní přestřelka měla navnadit tak se to teda hrubě nepovedlo. Už je mi jasný proč se na tuhle sračku čekalo 4 roky.

Poslední nás zachrání (2015) odpad!

Otřesně zahraná nevtipná parodie na Pátek 13. pro nevkusný trapáčky.

The Green Inferno (2013)

Aktivisti jsou blbečci. Eli Roth neumí točit filmy a řekl bych že to ví takže zde opět sází na nechutnosti a nutno říct že to mu naopak jde. Jakmile se na scéně objeví domorodci tak se s ničim nesere. Úvodní rozčtvrcení na přivítanou je natočený dobře. V několika momentech je poznat že si z toho dělá i prdel (sraní v kleci, mrtvola vycpaná marijánkou která po vyuzení zkouří celou vesnici atd). Co však tenhle film neumí je posadit na prdel znalýho diváka. Vidim zde komentáře typu že je tenhle film originální. V čem jako? Italové před 30 lety natočili stejnej film a ten byl špinavější a drsnější a tohle tomu prostě nelíže ani patičku. Vždyť tehdy to schytala i želva :D Samozřejmě nemá cenu tohle vykládat lidem co ujíždí na Hostelu a podobně. P.S. úvodní část filmu radši skipujte protože horší dialogy jsem už dlouho neslyšel :DD

Tales of Halloween (2015)

Samozřejmě to neni žádnej Trick 'r Treat ale i tak si myslim že je tohle nadprůměrná halloweenská záležitost s dobrou atmosférou a s humorem, kterej nespadá do trapnosti (i když v pár povídkách jo). Občas to vypadá krásně osmdesátkově a béčkově což mám rád. Naprostá spokojenost, letošní říjen to pokreje. Mimochodem k jedný povídce hraje grindcore jak hovado :D

Bláznivá dovolená (2015)

Samozřejmě že první Dovolený to nelíže ani patu a pohled na tlustýho starýho Chevyho je dost smutnej ale najde se zde nadprůměrný množství vtipnejch situací což se u ostatních dnešních komedií většinou říct nedá.

Berkshire County (2014) odpad!

Trapná amatéřina o ničem, prasáci tam 90% času akorát choděj kolem. Nudný, nezajímavý, neoriginální. To jak ke konci hlavní hrdinka přechčije jednoho ze zabijáků vzadu v dodávce, za to by se nestyděl ani Sam Fisher ze Splinter Cell. Paradoxně v poslední minutě začne mnohem lepší film :)

Mischief Night (2013)

Taky vám ve filmech připadá divný že si slepci doma svítí? Mně teda jo. Každopádně film je neurážející home invasion se zabijákem plížícím se za slepicí po baráku, kdy to sem tam schytá někdo kdo přijde votravovat zvenku. Neni to nákej extra nátěr ale sračka to taky neni a 48% tady bych řekl že může některý lidi odradit, čemuž nepochybně napomohl samozvaný ostravský hororový guru, jehož nevkus smrdí až sem na západ Čech.