Pixely (2015)

Lepší než Avengers :))

The Vatican Tapes (2015) odpad!

Absolutní sračka od poloviny režisérskýho dua suprovýho Crank. Film má naprosto šílenej střih a návaznost scén, využívá se stejná klipovitost jako u Crank ale tohle měl asi bejt pomalejší film a proto to vypadá naprosto otřesně. Vymítání na hovno. Takový filmy si strčte do prdele.

Šikana (2001)

Sbírka těch největších filmovejch idiotů a nejlepší plánování vraždy ve filmu.

Papírová města (2015)

Nějak nevim co říct, tohle je prostě super film ze života :)

Smrtgasmus (2015)

PRO FANOUŠKY METALU: Čistej žánrovej nářez a tim myslim jak muziku tak film. Celou dobu mi neslezl takovej ten debilní úsměv když jsem chytal všechny ty odkazy ať už na názvy písniček, obaly alb, kapely, Metalocalypse nebo ostatní novozélandský splattery (jedna z postav dokonce nosí tričko Bad Taste). A řekl bych že právě v Jacksonovo dvojici Bad Taste a Braindead si tohle bere největší inspiraci. Humor neni trapnej, hlášky jsou super, muzika vybraná parádně, herci tam sedí, masky démonů super, gore je tam dostatek. Absolutní spokojenost. PRO OSTATNÍ: Nedávejte si to.

Vánoční horor (2015)

Velice povedenej vánoční napůl povídkáč. Několik lekaček funguje parádně a efekty taky nejsou k zahození, postavy neotravujou a vánoční atmosféra to příjemně podkresluje. Uvidíme jak si povede Krampus na konci roku. PS: to posedlý černý dítě by za to čumění mělo dostat Oscara :D PS2: Jen magor jako JASM by se snažil tento film přirovnat k Atlas mraků (což je mimochodem kolosální sračka) PS3: pardon jestli jsem pana Hvězdu urazil PS4: nehraju

Extraterrestrial (2014)

Škoda že se film snaží bejt až moc cool za pomoci cool hudby, cool zpomalovaček a cool chování postav. Kdyby to bylo menší indie ve stylu suprovýho Alien Abduction tak jsem spokojenej. Právě scény s miminkama zde umí bejt napínavý a triky to má dost dobrý, takže základy jsou. Jenže někdo se holt pod vlivem většího rozpočtu snažil zahrát si na Michaela Baye.

Dobrý synek (1993)

Sám doma a nasraný. Hnusákovo nejlepší role.