Nekonečný příběh (1984)

nemám rád fantasy. som do hororov. ale toto je film, na ktorý som nikdy nezabudol. od môjho detstva, čo je teda pekná rada rokov. scéna po scéne sa mi znova odhaľovalo čokoľvek, čo som zabudol. prekrásny film, ktorý by mal vidieť každý a ktorý ubehne oveľa rýchlejšie, ako letí najkrajší psí rýchlodrak, Falco.

Armáda temnot (1992)

geniálne, geniálne... fakt tlieskam. toto môžem hocikedy. 1 bola horror, 2 mix, ale toto je totálny úlet, paródia s príchuťou nadprirodzena. raimi je pán, campbell arogantný posero vo famóznom vydaní a embeth davidtz prekrásna, až to bolí.

Lucy (2014)

celkom sranda... 70%

Maggie (2015)

Príjemne nepríjemne komorné, Arnie nemal našťastie čo pokaziť, aj keď z neho nikdy herec nebude. A politik už vôbec nie. Stará téma trochu inak. Páči sa mi, že sa tu nešlo na istotu. Zombie v dramatickom vydaní nevidieť tak často, takže prečo nie. Mňa sa to celkom líbilo. 70%.

Stalingrad (2013)

pre idiotkov s predsudkami, ktorí nechápem, čo je to 30 000 000 mŕtvych a chcú byť nebezpečne in to bude bohapustá blbosť. pre tých, ktorí zabudli, že týchto 30 000 000 ľudí im zachránilo riť, pretože neby ich, nebol by tu nikto z nás je to iba "komsomolský odpad baťušku Putina." takých ľudí by som poslal do jedného do koncentráka. pre mňa takéto filmy znamenajú veľa. sú o človeku, hoci sú pompézne a patetické. tu je na mieste obdiv, rešpekt a úcta. a hlavne vďaka. vždy si treba uvedomiť utrpenie, ktorým bola vykúpená existencia Slovanov. alebo ako povedal partizán vo filmovej trilógii Vojnová generácia: "s Rusmi sa môžeš dohodnúť, Nemci sa s tebou nebudú baviť." na to si pamätajte.

Dobrý synek (1993)

noooooo, mac, ideš... škoda tohto talentu. tu sa mohol vyblbnúť až strach. lebo nie je kevin ako henry, tomu ver...

Hardcore Henry (2015)

nechápem ako, ani len netuším, ako niekto niečo takéto mohol dať dokopy. neuveriteľné. nič akčnejšie som nikdy nevidel. a to som videl snáď tisícky filmov. čisté umenie. 95%. tank? nech sa páči... no ty mój kokot... tarantino je proti tomuto červená knižnica.

Dredd (2012)

na to, že som očakával komiksovú sračku, musím uznať, že to je prekvapujúco... zábavné, hoci gýču sa to nevyhlo. očakávajte však, že niektoré pasáže sú poriadne, poriadne, ale poriadne tvrdé. mňam, mňam. tvorcovia sa tu však realizovali a popustili uzdu kreativite a priamo haluzióznej a zrakuhladivej obrazotvornosti. 70%

Gia (1998) (TV film)

blbosť o arogantnom vešiaku, ktorý si myslí, že je zaujímavejší ako to, čo na ňom visí. nuž, to je osud "supermodeliek."  jediné, čo tu môže zaujať obecenstvo je fakt, že vo filme hrá angelina jolie. hoci to nestačí. that´s all.

Vzkříšení démona (2015)

no, na počudovanie to celkom dobre odsypáva. zhltol som to na jeden doušok. nie je to síce nič originálne, ale rozhodne ma to nenudilo, čo sa pri iných, často veľmi preceňovaných filmoch nestáva. je to slušná filmárčina, na nič sa to nehraje, nesnaží sa to byť megapompézne, evidentne tu ide iba o pokus príjemne stráviť čas, čo sa podarilo. nízke známkovanie nechápem. filmu sa nedá takmer nič vytknúť. a jeho devízou je aj časový rozsah, ktorý z toho nerobí martyrium christi. 65 %