Kdo je kdo? (2014) (pořad)

Nemám asi nic, co bych k tomuto pořadu dodal, mě trochu pobavil, pár dílů jsem viděl, ale určitě se znovu nepodívám, zase ale nemohu říci, že bych na to musel jenom nadávat, něco v tom přeci jenom je. // 45%.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (TV film)

Čekal jsem nějaký vtipnější pojetí dokumentárního filmu o tak slavném seriálu jako je Červený trpaslík. Mrzí mě to, ale musím opět dát // 30%.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Nepovedený snímek, který se snažil o comeback Červeného trpaslíka, bohužel, moc se to nepovedlo a já byl trochu zklamán, že tak úspěšný seriál dokáže vydat něco podobného a jen trochu se přiblížil k těm časům dávno minulým. Dnes už ale vím, že nešlo o závěrečné díly a já se dočkal kvalitního pokračování se kterým jsem byl moc spokojen, to už ale jindy. Je to škoda. // 30%.

Vejška (2014)

Pokračování, pro mě úspěšného, filmu Gympl, který u mě sklidil kladnou, nechci řikat kritiku, ale budiž. Netrpělivě jsem čekal, kdy se konečně dočkám a v lednu jsem se dočkal s velkým očekáváním a musím říct, že se film opět povedl. Mě se ten Mádl v roli toho rozmazlenýho "fakana" a docela mě pobavil s tou scénkou, kdy chtěl uplatit profesora, u toho jsem se nasmál, jakým stylem lidé zkoušejí dávat úplatky. // 75%.

Zloději aut (2009) (seriál)

Vždy mě zajímalo, jak vlastně policie postupuje při pátraní a dokazování různých trestných činů ve Velké Británii. Díky tomuto pořadu se podívám do zákulisí toho všeho a né jen na zkreslené informace, které nás krmí media. Musím dát 75 %.

Zmizení (2013)

Tak, musím říci, že po dlouhé době musím opět změnit TOP 10 filmů, co jsem kdy viděl. Tenhle snímek je prostě pecka. Snad jedna z mála "Kriminálek", která mě posadila na "p*del" a já s plným očekáváním čekal, jak to vlastně vše dopadne. Jake Gyllenhaal, detektiv, supr, zahrál to moc dobře, na výbornou. Hugh Jackman v roli otce, který se nezastaví před ničím, jen aby našel svou dceru. Ani mi nevadil neuzavřený závěr, u kterého už ale bylo jasné, jak to vlastně celé dopadlo. // 100%.

Zaříkávač lží (2014) (amatérský film)

2 hvězdy, víc bohužel dát nemohu. Vizuálně ani obsahově mě film nenadchnul a takový ten přístup "spasitele" tomu pro mě taky bohužel moc nepřidává. Příčí se mi to, ale okolo tohoto filmu se nadělal docela velký humbuk a čekal jsem asi něco víc. Možná jsem chtěl tříhvězdičkovou večeři, ale dostal jsem pouze předkrm. // 20%

Kameňák 4 (2013)

Už je poznat nová režie, rozdíl oproti předchozím dílům. Parkrát jsem se zasmál, ale né tak často, jak jsem byl u Kameňáku zvyklí. Za poslední scénu, v podobě babky a Kill Billa dávám hvšzdu navíc, jinak je to opravdu slabé. Je to škoda. // 25%.

Terminál (2004)

Tom Hanks to prostě umí. On je prostě hvězda ve svém oboru a Terminál je díky němu prostě dokonalý. Původně, když jsem slyšel o tomto filmu a někdo mi řekl, že se bude odehrávat pouze na letišti, už jssem začal mít předsudky, jaký to bude propadák. Ale nebyl, vůbec nebylm bylo to perfektní. Parádní podívaná, kterou jsem hltal od začátku do konce. // 100%.