Tarzan (1999)

Krásný film pro celou rodinu s výbornou animací, skvělým soundtrackem a písněmi a ten příběh upravený pro potřeby rodinného filmu se taky vyvedl. Skvěle prožitý jarní večer.

Full Metal Challenge (2002) (seriál)

Nejlepší byl ten nácek ve finále, jak na něj ty Islanďani najeli :-D

Lásce na stopě (2001)

Příliš přeslazená prkotina s osudem v hlavní roli, který do všeho zasáhne, ale přesně tak, jak by si to nikdo nepřál. Navíc s naprosto špatným happyendem, Kate je schopná kvůli náhodě po x letech vletět do svatební síně a přerušit svatbu někoho koho skoro vůbec nezná ... a co se vlastně stalo s Cusackovou snoubenkou? Spáchala sebevraždu?

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Velice originální styl humoru, který tvůrci do Scrubs zakomponovali mě bavil v každém díle. Příběhy jednotlivých dílů jsou si občas dost podobné, ale to jim na zábavě neubírá. Navíc zde vznikly dvě nejlepší seriálové postavy - Údržbář a dr. Cox. Obrovské překvapení od seriálu, který měl jen zaplnit místo mezi vydáváním nových dílů jiných seriálů.

Rivalové (1996)

Kromě vtipu asi není co vyzdvihnout, ale nic víc jsem nečekal a bavil jsem se dost na to, aby to byl příjemně strávený čas.

Železná lady (2011)

Vím, že to může říct každý, ale já bych to udělal jinak. Vynechal bych ty scény se starou, senilní a blouznící důchodkyní a pojal bych to jako životopisné drama končící v okamžiku, kdy masy provolávají premiérčino jméno. V tomto podání režisérka ukazuje spíše život starých lidí co to mají za pár. Jinak samotná Meryl je dokonale přesvědčivá, její hlas velice charismatický, jaký bych u paní Thatcherové očekával a její barevné oblečky v davu černošedých kravaťáků vykouzlí i úsměv. Instrumentální soundtrack je výborně napsaný a skvěle doplňuje výborné vzpomínkově scény, kazí ho jen ostatní písně, které do celkového konceptu příliš nezapadají. Za fantastickou Meryl se přikláním ke 4 hvězdám. Bez ní by to bylo horší.

Tintinova dobrodružství (2011)

Neskutečná paráda. Tintin jak vtipem, tak akcí a příběhem připomíná mého oblíbeného Indiana Jonese a ano, nedá se to srovnávat, ale rozhodně Indymu tohle srovnání nijak neubírá. Animace je vyšperkovaná do detailu, kamera naprosto neuvěřitelná (hlavně během honičky ve městě), jediné co zklamalo je Williamsova hudba, postrádající jakoukoli výraznou melodii. Ale jinak nemám co vytknout, bavil jsem se od začátku až do konce jako u máločeho. Nejlepší animák roku.

Mupeti (2011)

Teď už mě vážně nic nepřekvapí. Aneb z nuly hrdinou. Muppeti jsou tak šílená pecka, že tomu ani druhý den nevěřím. Taková pecka, že se na ně určitě ještě někdy podívám. Neuvěřitelné gagy, výborné obsazení do cameo rolí a pár prostoduchých, ale chytlavých písniček. Nejvíc dostane rapující záporák, slepičí remix a k dokonalé spokojonesti: tak neskutečné rozuzlení do happyendu jsem neviděl. Nebýt toho, že můžu srovnat s jinými komediemi dám i 5 hvězd. Komedie roku!

Jack a Jill (2011) odpad!

Nejlepší na celém filmu není vůbec nic, Sandlera jako chlapa ve filmu přežiju, ale jako ženskou ani náhodou a jako dabéra papoušků už vůbec ne. V pořadí druhý film, který jsem prostě nedokázal ani dokoukat.

Město andělů (1998)

Už jsem zapomněl, že Cage hrál i v dobrých filmech. Připomenout si to něčím tak krásným, opravdu potěší. Škoda konce, který byl nejen předvídatelný, ale absolutně se nehodil do celkového rozpoložení a krásného dojmu z filmu. Vážně škoda.