Čistá práce (2008)

Moc dobře promyšlený film, až se mi nechce věřit, že je to podle skutečné události. Ten, co ho hrál Statham, tak musel být v reálu fakt génius, že se z toho dokázal takhle geniálně vymotat. A taky pěknej ubožák, vzhledem k tomu, co si myslím o lidech, co něco tak zlýho provedou svojí rodině. Každopádně Donaldson se tohoto tématu chopil se ctí a ve filmu nebyla žáná nudná chvíle, naopak mě to hodně bavilo. Hvězdu prostě musím ubrat z morálního hlediska, to prostě nepřekousnu. :D

Na cestě (2012)

Šíleně a zbytečně zdlouhavý. Musela jsem na to koukat na dvakrát. Pořád jsem čekala, co se stane a ono nic. Styl takového života nikdy nemůžu pochopit a možná proto se mi to ani nelíbilo. Naopak si myslím, že je to nešťastný způsob jak si "užívat" život. Bylo to smutný, bylo to o něčem a přitom o ničem. Aspoň Garrett se mi jeví docela jako nadějný herec a ráda si zkouknu další jeho film.

Teď a tady (2012)

Ne, proč mi tohle děláte???!!!! Proč se proboha natáčí takový filmy. Do půlky jsem si říkala, jak jsem na sebe pyšná, jak to zvládám a najednou jako bych dostala ránu pěstí a slzy nešly zastavit... O umírajícím "dítěti" to vždycky musí být silný snímek, ani jsem nečekala nic jiného. Bylo to však příliš autentické a já Dakotě věřila všechno. Je to úžasná herečka, ale o tom mě přesvědčila už dávno. Někerý scény jsem fakt nedávala. Je to fakt tragický, když si uvědomíte, že tohle se děje denně. Každý se s tím vypořádává jinak a zde bylo několik dobrých náhledů, jak to kdo dokáže zvládnout. Je to opravdu kvalitní film, ale myslím, že si ho už nepustím a nebo až za hodně dlouho, brečet už nechci.

Země bez zákona (2012)

Bylo mi řečeno, že to bude drsný film, ale asi jsem nečekala, že v jednu chvíli tolik. Bylo to hodně dobře zahrané a o to víc emocí, když to bylo na základě skutečné události. Navíc samí skvělí herci, takže tomu není co vytknout. Bavilo mě to a vím, že si to ještě moc ráda někdy pustím.

Loupež po italsku (2003)

Trochu mi to připomínalo Dannyho parťáky, takže to nebylo nic nového, co by mě nějak překvapilo. Ale byla to pěkná napínavá podívaná se špetkou humoru a hlavně s Nortonem a Stathamem, což můžu.

Po přečtení spalte (2008)

Brad Pitt byl výbornej! :D Ale jinak nic moc film, čekala jsem asi víc. Jednalo se spíše o takovou malou velkou absurditu plnou slavných herců.

Fotbal za mřížemi (2001)

Ještě v polovině filmu jsem tomu chtěla dát tři hvězdy. Co to změnilo? Stathama znám jen jako "borce" ze spouuusty filmů, které jsem s ním viděla, a jestli byl někde bezkonkurenční, tak to bylo tady. Nepamatuju si, že bych se někdy při nějakém jeho filmu nějak zasmála. Tady jsem však smíchy doslova brečela. Šílená death metalová scéna u branky, vbíhání od brány mezi hráče... no to bylo božský. Ještě teď se směju a nějak nejde přestat. :D A abych nehodnotila jen tohle. Film měl i dost pěkné emotivní části a z většiny tam hráli samí dobří herci. Prostě se mi to fakticky dost líbilo.

13 (2010)

Noooo.... ty jo! Tak to byl masakr. Musím říct, že tohle bylo na moje nervy docela dost silný kafe. Půlku filmu jsem ani nedýchala. Tomu říkám opravdický drama a psycho v podání skvělých herců. Nechápu, kdo mohl takovou hru vymyslet, já bych se složila hned. Možná zauvažuju i o pěti hvězdách, až si to pustím podruhý.

Revolver (2005)

U tohohle filmu se mi strašně líbili myšlenky Stathama a Liotty. To mě dost bavilo, zasmála jsem a přišlo mi to zároveň husťácký, když jsem sledovala jejich výrazy. Taky byl dost dobrý ten vysokej "vostřák" v brýlích, jak je tam všechny postřílel. To jsem se taky při scénách s ním libostí usmívala. Bohužel si ale nepamatuju konec a to jsem to viděla před pár dny, takže tomu musím dát jen 4 hvězdy - není to tak zapamatovatelný film.

Jedinečný (2001)

Docela neobvyklá, ale přesto zajímavá myšlenka o desítkách paralelních vesmírech, ve kterých existují ti samí lidé, aniž by o sobě věděli (samozřejmě až na vesmírný poldy, komando nebo co to bylo :)). Trošku se zde nabízela filosoficko náboženská otázka, co se stane, když zůstane poslední jedinec ze všech vesmírů - snad bůh (a nebo zanikne vesmír)? A o to se snaží právě Jet-Li. Dost se mi líbila jeho dvojrole a především jeho vlastní souboje. Celý film je ve stylu Matrix, zpomalené záběry, uhybání před kulkami... Vizuálně moc dobrá podívaná. A konec mooooc potěšil mé dívčí srdce.