V zajetí rychlosti (2005)

Ohromný a dojemný příběh podle skutečné události. Tahle role se Hopkinsovi moc povedla. Velmi se mi to líbilo.

Nespoutaný Django (2012)

Super kino zážitek. Zvolení herci byli úplně úžasní. Humor skvělý. Tarantino opravdu nezklamal. Ty skoro tři hodiny v kině uběhly jako nic, protože nebyla ani chvilka kdy bych se nudila. :o)

Hříšnice (2002) (TV film)

Film, ze kterého jsem v pubertě byla úplně vypleskaná. Naprosto přesvědčivě zahrané drama, ze kterého jde husí kůže, protože si každý musí uvědomit, že tohle se fakticky dělo.

Luther (2010) (seriál)

Zatím hodnotím pouze po dvou dílech první série. Ani jeden z těchto dílů mě nenadchnul, ba naopak mě docela nudili. Vzhledem k tomu, jak mám ráda Sherlocka věřím, že se to po dalších dílech změní, když je to k Sherlockovi přirovnáváno. Musím jen překousnout, že mě to v tuto chvíli nebaví. Poté možná přehodnotím hodnocení. /// Po pátém díle přidávám hvězdičku. Seriál si mě získal až po díle třetím. Stále si ale myslím, že první dva díly byly o ničem, nudné hovadiny. Teď už ale má seriál smysl a fakt se mi líbí. /// Po shlédnutí poslední série musím říct, že si mě seriál naprosto získal. A poslední dva díly byly natolik excelentní, že si prostě zaslouží pět hvězd. Perfektní napětí, velké emoce. 8/10

Hannibal - Zrození (2007)

Mně se tenhle díl hodně líbil, dokonce více než díl druhý. Hlavní představitel Lectera zahrál dost dobře. Film také brilantně vysvětluje, proč nemá rád neslušnost a proč má rád umění. Je to dojemný příběh, jak se kvůli něčemu krutému může stát z člověka zrůda. 75%

Crash (2004)

ÚŽASNÝ FILM!!! Nádherné, dojemné. Film dokazující, že rasismus je k ničemu. Každý jsme nějaký, zlý i hodný může být kdokoli. Tento film mě opravdu několikrát dojal k slzám. Hrají v něm samí známí a dobří herci. Prostě samé plus. Dávám maximální plný počet a ráda budu doporučovat dál! :)

Červený drak (2002)

Tenhle díl opravdu patří k těm nejlepším. Norton a jeho talent se nezapře. Napjetí bylo k prasknutí. Tohle je opravdu nadprůměrný thriller.

Zmizelá (2012)

Zas tak hrozné to není. Thrillery mám nejradši a tenhle není špatný. Bavilo mě to. Docela dlouho jsem byla napjatá a bála se. Jasně, že tam bylo pár trapných nesrovnalostí, ale těch jsem si nevšímala. Dokonce i hlavní představitelka mě překvapila (ve všech jejích filmech se mi její herecký výkon nelíbil).

Mé soukromé Idaho (1991)

Vím, že pro někoho to je zajímavé téma, ale mě to fakt docela dost nudilo. Nedokázala jsem se na to ani soustředit.

Hannibal (2001)

Je to napínavé pokračování, ale ne tak dobré. Navíc J. Moore mi to tam neskutečně kazí.