Swordfish: Operace Hacker (2001)

Film mě moc bavil, ale pořád si lámu hlavu s tím, že jsem to určitě už jednou viděla, ale pamatovala jsem si jen pár detailů a jinak nic, takže nevím, jestli se mi to poprvé nelíbilo? :/ Každopádně po druhém shlédnutí jsem nadšená a už si asi budu tento film pamatovat. Skvělé obsazení a scény s Jackmana s dcerou byly dojemné. Celkově se mi zde líbila charakterová role Jackmana, chválim.

Podvod (2008)

Nevím, nevím. Nezklamalo, ale vůbec nenadchlo. Konec byl takový nemastný neslaný. Zápletka mi byla víceméně jasná od začátku. Mohlo se to udělat určitě líp. Jackman jako padouch se mi ale líbil. A nesnášim Ewana s brýlemi, vůbec mu nesluší a je nudnější.

Dokonalý trik (2006)

Po druhé shlédnutí přidávám hvězdičku. Je to perfektně promyšlené a skvělé obsazení už je opravdu třešničkou na dortu. Velmi ztrhující kouzelnický film plný emocí a zvratů.

Mama (2013)

Na tenhle horor jsem se strašně moc těšila a zároveň jsem se bála (stejně tak jsem to měla se Sinisterem a ten mě moc zklamal, proto ten strach). Tady jsem naštěstí nebyla vůbec zklamaná. Po mém poslední výkřiku při hororu v kině u Ženy v černém jsem byla nyní řádně připravená, tj. celý film jsem měla rozevřené prsty připravené před obličejem. :D Bylo to opravdu hodně strašidelné, hodně lekavé a to mám ráda. Ale co je důležitější - mělo to příběh, který byl moc hezky vymyšlený a bylo to dotáhlý do konce neobvyklým způsobem, za což připisuji další bod. Nejenže jsem byla dojatá na začátku, ale i na konci a to u hororů už tuplem nečekám. Doufám, že takových hororů bude víc. 80%

Jack a obři (2013)

Pro mě osobně je jedinou chybou tohoto filmu to, že to je směřované do pohádky. Kdyby to bylo víc vážné, třeba jako pán prstenů, tak bych byla na sto procent spokojená. Nagelované vlasy Ewana po celý film mě docela pobavily a stejně tak kostým krále a brnění princezny. Když opomenu tyhle pohádkoviny, tak grafika byla perfektní, obři se mi strašně moc líbily a vyprávění bylo excelentní, hezky od začátku, nic rychlého hop sem hop tam, takže mi to dokonce přišlo delší než to bylo - ale v dobrém slova smyslu. Takových filmů více. :)

Kate a Leopold (2001)

Náhodou je to velmi dobrá romantická komedie. Viděla jsem to už tak 4x a nepřestalo mě to ještě bavit. Akorát si čím dál víc uvědomuju, že původně nenáviděného Jackmana začínám mít fakt nějak ráda (kvůli všem filmům). No, jaké slečně by se nelíbil romantický gentleman/vévoda, který zná Vaše nejtajnější přání? :D Moc milý film.

Má pekelná kočka (2011) (seriál)

Zbožňuju kočičky, takže tenhle pořad si mě rychle získal. Když jsem viděla první díl, bála jsem se, že Jackson nebude říkat majitelům koček, když bude chyba na jejich straně, co dělají špatně. Naštěstí byl opak pravdou. Je to správnej chlap, který řekne, co je špatně, je slušný a přitom servítky si nebere. A jakým způsobem dokáže ukočírovat opravdu ty ďábelské číči je fakt neuvěřitelné... Nebo spíš je to uvěřitelné a říkám si, že ty majitele to nenapadne (protože ke svým kočkám se chovám stejně, jak je to on učí), ale je prostě potřeba aby jim to někdo ukázal a naučil je, jak si kočku vlastně vychovat v mazlíčka. Super pořad.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Líbilo se mi, především scény od vody až do konce. V tomhle díle byly Vetřelci perfektní, skvělá vizáž a ta ingeligence - prostě super. Trošku nechápu, kde reálně vzali nakaženou krev Ripleyový, aby jí mohli naklonovat, ale když přehlídnu tuhle nesmyslnost, tak to byl slušný díl.

Opravna vraků (2004) (pořad)

Miluju tenhle pořad! MIluju jak z malých kár udělají velké nabušené nablýskané káry. Je úžasný, jak udělají radost někomu, kdo celý život dřel a splní mu životní sen. Mohla bych na to koukat pořád. Je to dojemné a zbožňuju americký i další auta.

Sinister (2012)

Miluju horory a na to jak to mělo velmi napínavý a správným způsobem děsivý průběh, tak mě konec natolik zklamal, že jsem byla vyloženě naštvaná! Nesnáším takový konce, kor když předpokládám nějakou linii a styl hororu....