Ledové ostří (1992)

Když si vzpomenu na tento nezapomenutelný film, okamžitě se mi vybaví všechny pády a naschvály, které si tato dvojka navzájem prováděla. Zatím nejlepší film ze sportovního prostředí. Krasobruslení vs. Hokej. Ze začátku to nejspíš nejde dohromady, ale časem ....

Hospoda (1996) (seriál)

Tak tohle teda ne. Opilé důchodce opravdu nemusím ...

Jarmark marnosti (2004)

Životní příběh Becky Sharpové - něco na způsob snímku Pýcha a předsudek .. aneb návod jak se dostat do vyšší společnosti. Občas zbytečně dlouhé, ale i tak dobré.

Matrix (1999)

Právem se tento film cení a řadí se mezi sci-fi skvosty. Keanu Reeves alias Neo je zde zachycen v neobyvklých bojových scénách plných efektů. Nádherné momenty létajících kulek, zbraní a agentů.

Alexander Veliký (2004)

Pro mě zase až tak velké zklamání to nebylo jak mi všichni říkali před shlédnutím tohoto snímku. Docela mě ale nudilo jak Alexander vyrůstal, jelikož od dětství do dospělosti film trval asi necelou hodinu. Za hodinu filmu tak uplynulo 10 let života a Angelina, Alexandrova matka zůstala takřka nezmněněná a stále mladistvá tak jak byla. Ale i tak, kdo přežije prvních 40 minut bude pak příjemně překvapen.

Telefonní budka (2002)

Je opravdu neskutečné a neuvěřitelné co se dá natočit v posledních letech. Napínavý příběh, který se odehrává více než hodinu v telefonní budce je opravdu zajímavý. Nikdy bych nedokázal říci, že vznikne tento skvělý nápad situovat celý příběh do "pár" záběrů na telefonní budku. Collin opravdu vyzdvihl tento film o třídu výš.

Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

"Co se Vám na sobě nelíbí" .. opravdu nezpomenutelná slova z tohoto seriálu. Co díl to originál .. od plastiky poprsí přes bandáže nosu k liposukci. Ještě tomu dodává šťávu přisprostelší doktor Christian :)) viz počítání letokruhů na kmeni ..

Dr. House (2004) (seriál)

Příběhy ironického doktora House mě opravdu baví, s tím jak přistupuje ke své práci - ovšem jen ve filmovém světě. V reálném světě by ho nikdo moc nesnesl :)) Prostě doktor k "nezaplacení". Nejspíš můj nejoblibenější nemocniční seriál hned po seriálu - Chirurgové.

Princezna a bojovník (2000)

Nikdy jsem se nesetkal s tímto stylem filmu. Díky France Potente tento film má blízko k Lole. Film na mě opravdu silně zapůsobil jako byla dopravní nehoda nebo prostředí z psychiatrické léčebny. Film má skvělý spád s gradujícím závěrem. Další výborný německý film, který se staví hned za snímek Lola běží o život.

Americká krása (1999)

Originalita sama .. Film, který nutí se zamyslet se nad bytím a nebytím, stylem života a okolím v němž žijeme. Snímek, ve kterém jsem si poprvé všiml Kevina Spaceyho.