Dohazovač (2005)

Wooow, tak takhle si představuju skvělýho spolubydlícího! Skvělá jízda .. Máme tu další romantickou komedii.

Bota jménem Melichar (1983)

Zatím nejspíš nejlepší česká komedie, která opravdu pobaví každého kdo zažil školu v 80. letech. Tehdejší oblečení stálo za to, jak vidím :)). Jinak zemědělské práce, sběr kaštanů a nošení přezůvek také stojí za usmání se. Každopádně již se nezmiňuju o krádežích v šatnách .. Vždy na tento film vzpomínám s úsměvem.

Návrat do Cold Mountain (2003)

Charismatická Nicol Kidman je opět výborná .. stejně tak i Renée Zellweger a Jude Law. Je to příběh o věčném čekání a doufání na návrat Juda z války, který zažívá řadu událostí, přičemž hlavní myšlenkou je návrat domů. Nicol alias Ada pak zažívá s pomocí Renée řadu příjemných i nepříjemných chvil na farmě. Výborný vypravěčsky zfilmovaný příběh, který opravdu stojí za shlédnutí.

Mnichov (2005)

Doba, ve které je film situován mě moc nebere, jako je tehdejší oblečení, styl života lidí a pocitově studená atmosféra .. ale i tak je to slušný film. Avšak na Spielberga je to slušný průměr.

Ti druzí (2001)

Od začátku do konce, Nicol Kidman je prostě výborná! Tento film mi vyrazil dech, končí prostě parádně.

Minority Report (2002)

Dle mého názoru zatím nejlepší film, ve kterém si mohl Tom Cruise zahrát. Navíc, když film režíruje slavný Sbielberg, který se umí postarat vždy o dobrou podívanou. Film má výborný děj, který se odehrává v naší blízké budoucnosti a vše je řízeno pomocí počítačové techniky, na které závisí veškerá populace, a která má zbavit svět narůstající kriminality. Ve filmu je k nalezení vše, od moderního 3D multikina promítaného do jakéhosi prostoru, přes nové oči, které si můžete pořídit, až po špionážní robůtky :)). Výborné byly hlavně scény, kde se Tom snaží ukrýt s nově pořízenýma očima před vpádem policie a také útěk před ní. Prostě skvělá sci-fi podívaná!

Strašidelný dům (2003)

Eddie Murphy se opravdu spíše hodí na dabování animovaných filmů :)) Jelikož jsem nepozoroval, že bych se ani jednou zasmál.

Moulin Rouge (2001)

Nemám rád filmové muzikály .. ale tohle je hodně velká výjimka. Vůbec jsem netušil, že Ewan McGregor umí tahle zpívat. Skvělé!

Osudový dotek (2004)

Kéž by každý člověk měl možnost změnit svou minulost :))

X-Men (2000)

Takovéto filmy na podobné téma mě opravdu baví a hodně si jich cením. Mám rád pohled na člověka, který vyniká určitou schopností, která ho dělá nečím výjimečným. Právě o výjimečných lidech - "mutantech" je tento film.