Škola rocku (2003)

Nevím ani proč, ale tento film byl velice zábavnou záležitostí. Ulítlý učitel zblázněný do rocku ala policajt ze školky. Občas mě film dokázal rozesmát svými filmovými hlášky viz. "nesnášíš úči, tak se mstíš", ale jinak ho nepovažuju za nijak originální nápad, jelikož komedií ze školního prostředí tu bylo několik. Ale můžu řict, že tato komedie ze školních lavic je zatím nejlepší svého druhu.

Simone (2002)

Musím konstatovat: Skvělé ba i přímo dokonalé! Tento film představuje originální nápad, který je výsledkem toho, jak člověk propadne závislosti. Čím více člověk chce, tím je to pro něj horší. V tomto filmu je velice zábavnou formou zachyceno davové šílenství, sahající ke kontinentálnímu až k celosvětovému po jedné fiktivní figurce. V jistých momentech jsem se opravdu nekontrolovatelně zasmál, jak má být ve správé komedii - navíc s Al Pacinem (a to se jen tak nevidí). Jasný důkaz toho, co dovede provést moderní počítačová technologie. Komedie, která si mě opravdu získala. Komedie, která se ke konci mění v drama, částečně až místy ve smutnou záležitost. Avšak nenechte se mýlit :)) ke konci jsem byl opět příjemně překvapen. Sečteno, podtrženo. VIRTUÁLNĚ NAVŽDY!

Truman Show (1998)

Občas jsem si položil otázku, co by se asi dělo, kdybych nežil svůj skutečný život a vše by bylo "umělé". Moje rodina, příbuzní a kamarádi. Přitom by se na mě díval celý svět po dobu mého života. Svou odpověď jsem našel v tomto fantasy snímku - asi nejlepším s Jimem Carreym. Mohu tak říci, že tento film byl opravdu originální a inteligentní.

Srdcová sedma (1998)

Opravdu skvěle vymyšlené téma: Co by se stalo, kdyby se daná věc udělala tak, a co by se stalo, kdyby se udělala jinak. Nebo kdybych na dané místo přišel o chvíli dřív, anebo o chvíli déle .... tento snímek opravdu patří k zamyšlení se. Opravdu zajímavá podívaná na oba světy PRO a PROTI. Veškeré kladené otázky a myšlenky doplňuje navíc skvělá Gwyneth Paltrow.

Pátý element (1997)

Zatím nejlepší film od Luca Bessona .. uvidíme co bude dál. Byl to první film, kdy jsem si všiml Milly Jovovich, která mě uchvátila. I když nejenom Milla byla úžasná, ale i Gary Oldman jako záporák a také Chris Tucker, který dodával celému filmu promile hysterické zábavy. Všechno bylo zkombinováno, tak jak mělo být - akčnost, zábava, krása, hudba a fantazie.

Daria (1997) (seriál)

Sucharský humor intošky školačky Darii byl výborný. Asi nejjednodušší způsob animovaného filmu, který lze natočit a při kterém se divák skvěle baví.

Blafuj jako Beckham (2002)

Milá fotbalová komedie zahalená do indických barev, rituálů a prostředí Anglie, domova Davida Beckhama. Přes opravdu nevýdaný název můžeme nakonci filmu uvidět i osobu, po které se film jmenuje, i když je to jen pár sekund. Mohu říct, že tato komedie je opravdu odlišná, jelikož se nejedná o komedie typu "crazy nebo pycho". Nejspíš se v tomto snímku poprvé zviditelnila i Keira Knightely, kdy jsem byl s ní i mile překvapen. Pobavila mě i scénka, kdy matka Jules řešila, zda je její dcera lesbička .. Jen tak mě napadlo, že bych rád viděl Indický národní fotbalový tým žen v akci na fotbalovém stadionu :))

Made in America (1993)

Whoopi si cením pro její originalitu. Pro mě nejlepší snímek hned po Jumping Jack Flash.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Vydařená komedie plná českých hereckých celebrit. Při celé té sprše filmových hlášek se člověk musí opravdu smát.

Nekonečný příběh (1984)

Tento film vždy byl a vždy bude pro mne něčím unikátním. Film, který měl své zvláštní kouzlo a rád jsem k tomuto filmu usedal s obrovským očekáváním.