Batman začíná (2005)

Opravdu povedený snímek Christophera Nolana s Christianem Balem. Podle mě výrazně lepší zpracování než původní batman. Výborná hudba - Hans Zimmer opět nezklamal a výborný příběh, u kterého jsem se vůbec nenudil. Ba naopak. Tento snímek je důkazem, že člověk z masa a kostí může být poražen, může být i zničen, ale symbol může přesáhnout myšlenku, že jde jen o člověka. Síla filmu v tomto případě může zajít kamkoliv ... Nové bojové umění "Keysi", které bylo zde použito bylo opravdu efeketivní a více než výborné. Vše bylo obrovské, extrémní a mimořádné, jak jen jde bez porušení pravidel vyprávění příběhu. Veškerá akce se snaží jít co nejdál, ale zároveň neopouští zakotvené kořeny.

V moci ďábla (2005)

Jeden z mála filmů, u kterých jsem se skutečně bál! Dost dobrý horor, u kterého mě mrazilo v zádech .. a o to víc, když si ho pustíte po půlnoci. S rozvíjejícím se příběhem, děsivější atmosféra. Slušných 85%.

Zoolander (2001)

Už jen když uslyším název tohoto filmu tak se musím smát...Čtyři hvězdičky za to, že jsem se nestačil divit, kolik známých herců a hereček v téhle komedii hraje. Smál jsem se od začátku do konce, avšak něco bylo opravdu přehnané. Ben Stiler a Owen Wilson jsou opět správnou dvojkou, se kterou se člověk nenudí!

BloodRayne (2005)

Myslel jsem si, že tenhle film bude stát za to, abych si ho pusti. Opak byl pravdou. Je div že jsem ho dokoukal a je div, že jsem neusnul. Za tyto dvě přemáhání - dvě hvězdičky.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Více mutantů, více vzrušení, více efektů... mě osobně se tato třetí série ze všech X líbila méně než druhá. Výrazně lepším krokem byl však zvýšit počet mutantů za což tleskám. Skvělá zábava a akce. Dávám 4*.

Kate a Leopold (2001)

Krásný romantický film k večernímu sledování. Meg Ryan a Hugh Jackman tvoří perfektní pár v této komedii, ačkoliv jsem se příliš nezasmál, ale nemohu říct že to je nepovedený film.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Nemůžu si pomoct, ale druhý díl se mi líbil více než první. Skvělé hlášky, které nenechávali můj obličej v klidu. Krysoveverka opět nezklamala a bavila mě po celou dobu filmu. Skvělá zábava i pro starší diváky. Pokud hledáte nadprůměrnou porci zábavy neváhejte a sáhněte po tomto snímku – doporučuji!

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Tleskám! Tohle se Peterovi Jacksonovi opět povedlo. Tento film mě okouzlil vypilovaným množstvím detailů a digitálních triků. Gradující snímek plný zvratů, emocionálních i bojových scén! Síla dvou předchozích snímků byla skloubena do třetího, a proto ho činí tak nezapomenutelným. Výborná hudba Hanze Zimmera vyzvedává tento film hluboko nad má očekávání a proto neváhám 5*

Její případ (2005)

Struhující a výborný příběh mladé ženy. Výborné drama, které jsem sledoval se zaujetím a nemohl jsem od něj odtrhnout oči. Charlie Theron čelící osobním i sexuálním urážkám na mě udělala velký dojem s jakou kuráží dokázala čelit těmto problémům. Vše vrcholí excelující scénou v soudní síni. Film, který určitě stojí za shlédnutí.

Saw: Hra o přežití (2004)

Musím přiznat, že u tohoto filmu jsem se vůbec nenudil a s očekáváním jsem „hltal“ každý kousek se postupně vyvíjecího a gradujícího příběhu. Krvavý, nadprůměrný film, který si právem zasluhuje 4*.