Šifra mistra Leonarda (2006)

Nepochopím proč se tento film stal u převážné většiny diváků zklamáním. U mě to bylo právě naopak. K plusům určitě patří vizuální stránka, výborná hudba i hádanka, kterou Tom Hanks a Audrey Tautou odhalujou krok za krokem. Určitě tento film má i svoje mínusy a chyby, ale i přesto se u mě vyhoupl v hodnocení k 80 %.

Jumpin' Jack Flash (1986)

Podle mě pravděpodobně nejlepší komedie s Whoopi. Při tomto filmu jsem se neskutečně bavil a sledoval film se zaujetím. Nemůžu si pomoct, ale je to jedna z mých oblíbených komedií ..

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Zábavná teenagerovská komedie ze školního prostředí, kterou si můžu pustit kdykoliv a kdykoliv mě zaručeně pobaví. Dobrá oddechovka, kde se člověk dobře odreaguje a vypne.

Amélie z Montmartru (2001)

Tak tohle je bezesporu nejlepší francouzský film, který jsem kdy viděl. Opravdu mě překvapil. Nevěděl jsem, že život jde zachytit tak, jak ho právě cítíte a jak ho prožíváte v každé vteřině. Nenašel jsem místo ve filmu, kde bych se nudil. Právem tento film patří mezi unikáty.

Lola běží o život (1998)

Film, který mě zaujal svým tempem a spádem, u kterého člověk nestačí ani přemýšlet a hned je konec! Výborný a právem plně hodnocení film.

Troja (2004)

Nadupaný film hereckých hvězd .. překvapil mě Eric Bana, který podával skvělý výkon. Výborný osobní souboj Hectora a Achillese! Konec mohl být sice lepší, ale stejně si myslím, že je to povedený válečný film

Láska nebeská (2003)

Výborná britská romantická komedie. Všechny kousky malých příběhů jsou krásně pospojovány v jeden výborný film. Akorát nemusím Hugha Granta, ale stejně to nezkazí plné hodnocení. Prostě paráda.

Po stopách Xapatanu (1992) (pořad)

Tahle soutěž se mi líbila více než Pevnost Boyard. Soutěž, která mi nikdy nemohla uniknout. Nikdy nezapomenu na hledání sošek v jeskyních, prudký výšlap schodů a nezmeškání vlaku :) slušná porce zábavy!

Hranice života (2005)

Tak tohle je opravdu psychofilm .. sice Ewan McGregor táhne celej děj a postupně se dozvídá více a více informací. Avšak na konci jsem pochopil, že tenhle film byl skoro o ničem .. film co neurazí, nenadchne 50 %.

Ajťáci (2006) (seriál)

Výborný sitcom, jeden z nejpovedenějších, které jsem kdy viděl. Od házení monitoru ze stolu přes šéfa co mluví se svým počítačem .. no to nemá chybu. Těším se na další díly!