Souboj Titánů (2010) odpad!

Opravdu jsem byl velice zvědav, jak dnešní (tvůrci) zdegenerují mou starou oblíbenou klasiku, na které jsem vyrůstal. Upřímně, takový výgrc počítačového kiksu jsem nečekal v čele s vymaštěným Worthingtonem, který má sestřih jako Green Beret, Zeus který ukradl brnění Artušovi a plno debilní postav zasazených do rádoby originálního příběhu. To, že se mělo jednat o řecké báje tady asi nikomu nedošlo. Po shlédnutí mám sto chutí zvednu klasické verzi z roku 1981 ze 4 na 5 hvězd.

Rambo II (1985)

Mozek nahradili svaly a střelné zbraně, prostě to co si pod názvem Rambo všichni představíme. Pro mě se jedná ale o průměrný akční film s defektní zápletkou, která je v rozporu zdravého rozumu.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Zelenka by si zasloužil jednu přes držku, doufám že se vzpamatuje a podobnou sračku už nenatočí.

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film) odpad!

To jako myslíte vážně? Větší sračku jsem neviděl a takhle dokurvit Queeny je na facku!

Italský hřebec (1970) odpad!

Tak to byl úlet podívat se na něco takového.

Rambo: První krev (1982)

Kam až to může zajít, když vám ve městě nedají najíst aneb pěkná ukázka ztracené generace z Vietnamské války. Též je zde taky pěkný pohled na to, co znamenalo násilí pro lidi před 30. lety. To asi ještě netušili, že vzniknou Rambova nová krvavější pokračování, které mají ale už slabší dějovou linii a jedná se opravdu a pouze o násilí.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Můj první Rambo. Bez pitomých keců a dlouhého oddalování nevyhnutelné konečné řežby se jde rovnou na věc a to bez žádných okolků. Plno akce a masa splnilo to, co jsem si pod jménem Rambo představoval a dostal jsem co jsem chtěl. Navíc krátká stopáž je zde na místě. Hned si jdu pustit první díl, který jsem ještě neviděl. P.S. Ten výbuch pumy byl ale příšerný.

Noc žraloka 3D (2011) odpad!

Musíme vyskočit, vezmi ledničku. To mě rozsekalo nejvíce.

Horizont události (1997)

Opět strach z nepoznaného v podobě místa čirého zla, kde se loď údajně ocitla. Bohužel už v polovině filmu napětí opadá a sjede do bezduché vyvražďovačky plné klišé. O konci ani nemluvím, ten posílá film až za horizont události.

Symptom Pandorum (2009)

Jedná se o nehoráznou vykrádačku béčkových sci-fi hororů, jako jsou Horizont události, Doom a další. Bohužel si nemohu pomoct, jelikož si Pandorum vytáhlo právě to nejlepší a zkonstruovalo tak zajímavé, potemnělé a krvavé sci-fi se skvělou zápletkou. Mé očekávání to předčilo a to mě bohatě stačí. P.S. Skvělá elektronická hudba Michla Britsche.