Zpátky ve hře (2012)

Jsem rád, že to nebylo protkáno nějakou baseballovou hatmatilkou anebo nutností znát aspoň základy té hry, jelikož jsem se vše o baseballu dozvěděl ze Simpsonů (tzn vím o tom houno :)). Je to spíše taková pohádka namíchaná z různých klišé. Ale dobře se na to dívá a to je hlavní. Navíc údajně poslední herecký výkon Clinta, takže + * za to.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Z toho by se jeden slabší žaludek i obrátil vzhůru nohama. Strašně nechutná věc tenhle kousek :) Ale naštěstí je to brilantně vyváženo vtipem a parodováním. Opravdu zajímavě fungující kombinace. A hlavně pamatujte na slova pana faráře: ,,I kick ass for the Lord!"

Americký zločin (2007)

Zjistil jsem, že mi velmi vadí chování hloupých slečen. Není nic horšího, než umanutá puberťačka. No vlastně i chování hloupých kluků. A potažmo i ten stupidní styl výchovy dětí jejich matky alá já mám pravdu a vy ne a tečka. Achjo, to byl zase film. Pěkně to hýbalo žlučí. Ale pořád ne tak moc, jako Hon.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Sice je to velkolepější a je tam více Scarlett, ale to je tak asi všechno. Připomínalo mi to pořád Iron Mana. Nevím ani pořádně proč :) A tvůrci teda mohli trošku zapracovat na momentu překvapení. Když vám tam někde v ději, jakože jen mimochodem, řeknou jméno někoho, opravdu nikoho nenapadne, že se to tak vyklube! (haha) No ale víceméně to ušlo. Aspoň se na to slušně dívalo. Na to že jsem od toho nic moc nečekal... A pokud by to mělo tak o 15 minut kratší stopáž, šlo by hodnocení výš.

Guardian's Tale, The (2012)

Nikdy nevěř hezké, malé holčičce, která přiletí na tvoji planetu :)

Útok na věžák (2011)

Zajímavý film. Bohužel jsem byl asi zrovna naladěn na jiné frekvenci, protože jsem celý film doufal, že ta partička vymře do jednoho. No není každý den posvícení :) Podruhé se na to dívat nebudu. Jedině, že by udělali alternate ending :)

První podzim (2013)

Trošku morbidní ale krásné. Chudák strom na konci :)

The Backwater Gospel (2011) (studentský film)

Jeden z nejatmosféričtějších kraťasů, co jsem viděl. Naprosto dokonalých 10 minut.

12 let v řetězech (2013)

Tak nějak jsem zjistil, že mi asi McQueenove filmy nebudou nikdy úplně sedět. Téma celkem klasické ale fajn. Jenže nevím, proč to bylo podáno takovou nudnou formou. Černobílý svět (sice to není úplně stejná tematika ale co už) mně bavil daleko víc.