Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Asi nemá moc cenu tu něco psát. Ten film mi nesednul. Přišlo mi, že až moc věcí tam ignorovalo předchozí filmy a celé se to zvrhlo v průměrné sci-fi, což je u SW docela error. No uvidíme, co nám přinese další díl. Snad to tam ta holka neporazí celý Řád sama, tak jako v mnoooooha dalších soudobých girl-eposech :-)

Láva (2015)

No nevím co by na tom mělo být nedoceněného - když se mi to nelíbilo, tak tomu asi nebudu dávat 3* a více, ne?

V hlavě (2015)

Funny, very funny :-) Jediné co se mi na tom nezdálo je ten předfilm.

Jurský svět (2015)

Jee to bylo fajn :-) Taková klasická letní rutina se vším všudy - hrozná kupa klišé, romance, přerod zelenáče(čky) na gerojku, zlí vojáci atd atd. Ale prostě se na to dobře dívalo a pěkně to uběhlo. Takový příjemný výlet do první Jurrasicu v novém balení :-)

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Hmm tak to bylo zajímavé psycho :-) Asi bych to přirovnal k mému prvnímu shlédnutí Serbuan Maut, protože takový film se úplně vymyká normálním hodnocením. Tady v podstatě nebylo normální vůbec nic :-D Jakože, FF série se může stydět. Tady je totiž atmosféra tak parádní (ten pouštní svět vypadá prostě úplně super) a ta AKCE podpořená naprosto dokonale padnoucím SOUNDTRACKEM(!!!) + naprosto superpsycho kostýmy - opravdu vytříbený akčkňák. Jen je tam teda tolik akce, že nějak moc nevyšlo místo na pořádný děj, ale ono to ani nevadí. Fakt sranda.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Čekal jsem, jak se mi to rozleží, ale nijak se to nepohnulo. Prostě klasická ,,dvojka". Se vším všudy - všeho víc, všechno větší, všechno barevnější a více citů. No ale aspoň že to ubíhalo :-) P.S. - nejlepší je ta Škoda 120 :-)

Sedmý syn (2014)

Celou dobu jse si říkal, že to není až tak špatné. Dalo se to. Docela to odsýpalo, vtipy sice nefungují, ale zase tam třeba ujdou efekty apodobně. Jenže pak přišel ten konec a to byl opravdu konec. Hrozně odbyté. Kluk co do té doby nic neuměl našel smysl života a povodil si tam ty nejnebezpečnější z nejnebezpečnější s prstem v nose. To teda bylo...

Lovci zážitků (2015) (pořad)

Tak to se bohužel nepovedlo. Možná by tomu pomohlo pár opravdu zajímavých a charismatických lidí, ale ti tam bohužel nejsou. Občas zajímavá místa a aktivity představené nezajímavým způsobem. Škoda.

Píseň moře (2014)

No jakože hezké to bylo. Sice se poměrně dlouho víceméně nic nedělo, ale zase když se dělo, tak se rozvinul opravdu pěkný pohádkový příběh. Ale Kells mi seděl víc.

Kráska a zvíře (2014)

No, vizuálně to bylo pěkné. Ale teda dějově to bylo tak divně udpěchané, že jsem to jen tak prozíval. Absolutně nechápu jedinou pohnutku, proč by se ta holka do něho měla zamilovat, když se mezi nima nc nestalo (pokud teda netrpí absolutně brutálním stockholmským syndromem). Prostě v jedné scéně ho nenávidí a opovrhuje jím a hned nato ho miluje? Vypadá to, jako by tomu filmu chyběla tak hodina příběhu, protože tam jsou prostě mezery jako hrom. Hlavně že tam řekne, že se skamarádila s těma ušatýma, no, ani nevím co to bylo (asi nějaká variace na psa), ale proč se s nima skamarádila nebo vůbec jediná známka přátelství mezi nima neproběhla. No kolem a kolem to prostě byla pěkně zabalená nuda. Může to být rádo za ty ** :-)