300: Vzestup říše (2014)

Ani vlastně nevím, proč jsem dal 2*. Vysloveně jsem se u toho nudil. Bohužel mi ani nejdna postava nepřipadala nějak zajímavá natolik, abych si ji oblíbil, což asi není úplně fajn. A boj ve stylu trenky a meč, bez helmy, štítu nebo nějakého náznaku brnění je dost mimo. V první 300 aspoň nesundávali helmy hned na začátku boje, aby jim bylo vidět do obličeje. A tech motivačních proslovů take mohli ubrat :)

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Přesně to, na co jsem se takovou dobu těšil jsem i dostal :) Převládá ve mně naprostá spokojenost. I když se mi teď momentálně zdá jednička krapet lepší, tak po druhém, třetím a dalším shlédnutí to určitě opadne a bude to vyrovnané. Velmi povedené grafické zpracování (ale to se dalo čekat), úchvatný led-chrlící drak, opravdu vtipné scény, velmi rozohněný Toothless a půl smrkajícího kina :) No, jdu si sehant soundtrack.

Zátah: Vykoupení (2011)

Naprosto nekompromisní a brutální akční nářez. Navíc mi připadá, že je to snad daleko za hranicemi lidských možností ty jejich bojové výkony. Prostě totální Serbuan :)

Na hraně zítřka (2014)

A zase další film, kde jsem udělal záadaní chybu a to, že jsem se začal těšit. Achjo. Špatné to rozhodně nebylo, akce naprosto parádní i když trochu moc rychlá, ale budiž. Vizuál se mi libíl neskutečně. A navíc je tam Emily Blunt :) Ale prostě mi tam chyběl nějaký pořádný moment překvapení nebo něco takového. Nějaká scéna, díky které by mi to utkvělo v paměti. Cokoliv. Takto to pro mě byl bohužel jen - fajn akčňák, což mne samotného mrzí :-/ Edit po druhém shlédnutí doma: Pánejo, takovou náladu na ten film kdybych měl i v kině, tak odcházím spokojený jak želva :) V klidu domova se mi to líbilo asi tak o parník víc.

Simpsonovi (1989) (seriál)

I když Simpsonovic rodinka už dávno není tak vtipná jako za starých časů, tak prostě nemám srdce na to snížit hodnocení. To prostě nejde :)

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Pěkně zvládnutá filmová robota. I když se mi teda First Class líbí o něco víc, tak u mě hodnocení o jednu * nahoru posouvá hlavně scéna v Pentagonu - naprosto dokonalá vtipná vsuvka do celkem dost ponuré atmosféry celého filmu :)

Everybody Loves Hypnotoad (2007)

Jedna z nejlepších epizod Futuramy :) Jako sranda fajn, ale zároveň je to prostě blbost :D

Flogging Molly: Float (2009) (hudební videoklip)

Objektivita? Co to je? :) Prostě Flogginové - nic víc netřeba!

Grandhotel Budapešť (2014)

Není nad tak příjemný film, kdy počas celé projekce máte na rtech úsměv :) Velmi povedené. Navíc mně mile překvapil počet lidí v kině (celkem dost na to, jak dlouho se to už hraje).