Hranice nemožného (2008) (seriál)

Zajímavá témata kazí až příliš klišoidní provedení. Místo vedlejších linek bych očekával větší důraz na odhalení "vzorce". Tohle mi už vadilo u ztracených - "Natáhnem ten seriál co nejvíc ať se nám sypou dolary". Škoda, potencionál to má.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Ultimátní nuda s jednou dobrou scénou. Jake s Gemmou nezakryjí špatný scénář, triky i střih akce. Věděl jsem, že to nebude žádná sláva, ale tohle mě taky nenapadlo. Nebrat!

Centurion (2010)

Krvavé cool bitky, které slepují klišé největšího kalibru. Proč tři? Protože je to zábava!

Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Nelíbí se mi, že zabili mého oblíbeného hrdinu, ale jinak palec nahoru. Takhle vážně se tvářící film by mohl fungovat jako restart série..

Pacifik (2010) (seriál)

Co naděláme, bratrstvo neohrožených to není. I když se tam objeví nějaké to klišé, místo bitev balení sestřiček anebo někdy více sentimentu než by kdekdo čekal, musím říct, že jsem se u většiny dílů bavil. Hrdinové nejsou vůbec špatní a titulkovaný závěr s dobovými fotkami byl super. Slabší čtyři hvězdy si seriál zaslouží.

Alenka v říši divů (2010)

To už si ani Tim Burton nemůže odpočinout a natočit nenáročnou pohádku? (bohužel za cenu klasického příběhu a pár těch klišé) Já myslím, že může a tak to udělal. Tím případem je Alenka. Nenáročná, nepřekvapivá, ale kupodivu zábavná už díky hercům, stylizaci a usmívajícímu se kocourovi.

Carnivale (2003) (seriál)

Škoda, že byl seriál zrušen docela by mě zajímalo, jak to mělo dopadnout.

Svědek (1985)

Jeden z dalších povedených děl od mistra Weira. Mix kriminálky a romanťáku (tak trochu jinak). Škoda ale, že kriminálky nebylo o něco více, a i když mi to malinko vynahradilo brilantní finále, plný počet to není. Jenom 4* a 1/2.

Cleveland show (2009) (seriál)

Uhlazenější, méně provokativní a nudnější spin off Family guye. Bohužel po osmi dílech nemůžu jít s hvězdami nahoru. Cleveland by si měl sbalit svoje saky paky a vrátit se do Quahogu.

Čas probuzení (1990)

Už kvůli oběma pánům v hlavních rolích musím dát za pět. Film je skvělý zážitek plný emocí, nejspíš hodně přikreslující skutečnost, ale onoho roku 1969 se to nějak podobně odehrálo. A to je tak trochu zázrak.