Nenávist (2004)

Musím přiznat, že japonské strašení je asi nejlepší ze všech. Lepší než Kruh to sice není, ale je to pěkná podívaná, u které jsem se dost bál.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Přídavek k původní trilogii neurazí, napětí a akce je, bych řekl, stejně jako v prvních třech dílech. Něco tomu chybí, možná je to tím, že jsou všichni starší a snaží se naopak zůstat mladí. Je to ale solidní dobrodružná podívaná.

Auta 3 (2017)

Nic moc, hra na city, která až uráží.

Rec 2 (2009)

Skvělá jednička následovaná skvělou dvojkou. Tentokrát vyprávěno z pohledu zásahové jednotky a filmu nechybí napětí, dobrá atmosféra, ani překvapení.

Mrtvý sníh (2009)

Je pravda, že film neví, zda má být komedií nebo hororem a je pravda, že to je asi největší problém tohoto filmu. Jinak nápad s nacistickými zombíky je plus, jen škoda, že ta pravá zábava začíná až v druhém dílu, který už ví, čím být.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Je to nejlepší válečný film, který znám. Má neodiskutovalné kvality, je geniálně natočený a ještě lépe zahraný. Nejde jinak než 100%

Katka (2009)

Vynikající dokument. Viděno již několikrát.

Zodiac (2007)

I když víte, jak to skončí, je to jednoduše strhujícím způsobem vyprávěný příběh ve dvou rovinách - novinářské a detektivní. Mě osobně se víc líbila ta detektivní rovina. Je to pěkná detektivka s poctivě budovanou atmosférou, která neupadá, ale naopak vtáhne do děje a nepustí. Poctivých 80%.

Na stromě (1971)

Je to asi největší blbinka, kterou jsem s de Funésem viděl. Příběh není tentokrát tak postavený na výkonu de Funése, možná je to dobře, sledovat jednou poněkud mírného de Funése, ale zase je to takové nemastné neslané, zkrátka až podprůměrná "komedie". Je to koukatelné. 50%

Pád do tmy (2005)

,,Jak přivedeš citrón k orgasmu? No přece mu zmáčkneš citróna, ne?"