Hračka (1976)

Nepřijde mi to ani tak jako komedie, jako spíš takové psychodrama s jedním hlavním motivem a tím je dilema jestli dále pochlebovat tomu malému rozmazlenému spratkovi anebo se na něj vykašlat. Celkem slušné. 70%

Halloween (2018)

Takže tu máme stejný scénář, který tu byl před čtyřiceti lety, aneb Michael Meyers uprchne z léčebny a vraždí každého koho potká. Pak je tu Laurie, která touží Michaela zabít. Do kopy to dá průměrnou vyvražďovačku bez jakéhokoliv zvratu nebo nápadu. Nemůžu říct ale, že by to bylo nekoukatelné. To zas ne. 60%

Kruhy (2017)

Chabý pokus přiživit se na Samařině příběhu... Tfuj.

Kopyto (1981)

Naprosto průměrná komedie, s některými dobrými pasážemi a s některými moc vleklými pasážemi. Dobrých 60%.

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Další díl s tématem Leatherface a jeho život. Dobrá vyvražďovačka, přesně to se mi na Texaských masakrech líbí.

Hrůzná minulost (2012) odpad!

Film absolutně o ničem, který ničím nezaujal a který jsem měl problém shlédnout až do konce, protože to byla tak neskutečná nuda, že je škoda povídat.

Hadi v letadle (2006)

Pro mě je to neskutečně oddechový film, který se dá sledovat často. Jasně není to úplně kvalitní filmík se skvělými dialogy, ale i tak je to poměrně dobře stravitelné.

Velký flám (1966)

Film je zábavný asi tak do třicáté minuty, potom je to jen jedna velká honička, která mě nijak zvlášť nezaujala. I když nepopírám, že spojení Bourvila s Funésem je navýsost skvělé.

Neviditelné zlo (2006)

Naprosto průměrný ničím nevybočující slasher. Hlavní postavou je Kane a hrstka vězňů, kteří uklízí hotel, kde se Kane vyskytuje. Nic moc no..

Motýlek (1973)

Kvalitní snímek, který jde mimo mě.