Stáhni a zemřeš (2019)

Dobrý nápad. Byl jsem nadšený ze začátku, postupně však nadšení uvadalo, až zvadlo úplně. Kdyby to bylo lépe uchopené mohlo se to třeba přiblížit It Follows. Zkrátka škoda koukat.

Všechno nejhorší 2 (2019)

Solidní pokračování by nemělo až tak moc kopírovat děj jedničky. Tady se to bohužel trochu stalo. Jessica Rothe je opět výborná, ale tentokrát její výkon filmu moc na kvalitě nepřidává.

Všechno nejhorší (2017)

Jessica Rothe podala neuvěřitelný herecký výkon v této průměrné béčkovce. Přidávám hvězdu jen kvůli ní :-).

Plivu na váš hrob (2010)

Těžko byste našli výstižnější název filmu, než je tento. Plivu na váš hrob je skvělý rape n revenge kousek, který však nemá úchylovi jako jsem já moc co nabídnout. Je to dlouhé, ani já si ty scény znásilnění tak moc neužíval, jak bych třeba i sám předpokládal. Zkrátka - slušné béčko, celkem koukatelné.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Je pravda, že ten film nemá moc co nabídnout. Má chatrný děj, postavy jsou ryzí, ale jen ryzí hrůza. Co dalšího dodat? Pověsti jsou dobrým tématem, ale tady jsou úděsně zpracované a postavy, které pověsti ztvárňují jsou buď nesympatické nebo hrůzně vytvořené.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Vynikající Miroslav Donutil v hlavní roli. Vynikající komedie, která skutečně pobaví. A konečně vynikající peripetie, po kterých se zjistí, že Trufaldino sloužil dvěma pánům najednou.

Pravdivé lži (1994)

Pořádná Schwarzeneggerovská nalejvárna.. akce, napětí a hutná atmosféra dělají z tohoto filmu pořádnej akčňák, kterej stojí za to vidět. A to ne jednou.

Soumrak mrtvých (2004)

Příjemná britská zombie komedie, která neurazí, je celkem vtipná a zaplněná pěknými postavičkami. Za mě slušný nadprůměr. 75%

Lidská stonožka (2009)

Nechutné, nechutné, nechutné. Nápad je to skvělý a co víc? Ten němčourský zabijácky vyhlížející šílený vědec to povýšil ještě výš. Nádhera.

Gándhí (1982)

Provolejme třikrát nuda - nuda, nuda, nuda. Příběh Gándhího je notoricky známý a proto film nemá moc čím překvapit, tříhodinové omílání jednoho a toho samého uvede diváka do stavu bezbřehého zoufalství z toho, že je film prakticky o ničem. Bezesporu si Ben Kingsley Oskara zasloužil, sám jsem se divil, jak je Gándhímu podobný a i jeho herecký výkon je vynikající. S vypětím všech sil jsem vytrpěl celé tři hodiny a film dokoukal do konce, ale musím říct, že jsem se dost překonával, protože takhle nudný tříhodinový film jsem opravdu ještě neviděl. Ty dialogy vyloženě uspávaly.