Jindřich V. (1989)

Fantastický Kenneth Branagh ve své životní roli, lépe to zhodnotit nemohu.

A Murder of Quality (1991) (TV film)

Velice jednoduchá, ničím zajímavá detektivka. Opravdu velice těžký průměr, ne-li podprůměr. Na seriálové úrovni (podobné jako třeba Vraždy v Midsomeru). Info pro fanoušky Christiana Balea: herec zde hraje vedlejší roli a objeví se jen v pár záběrech.

Tajný agent (1996)

Film je velmi dobře natočený, ale ten děj.. Příliš jednoduchý a ničím zajímavý. Škoda.

Portrét dámy (1996)

Tak toto bylo velice slabé. Neudrží si to vaši pozornost, zbytečně dlouhé, svým způsobem chladné a neosobní (i když se to snaží o přesný opak). Výkon Nicole Kidman to bohužel nevytrhne. Režie a scénář děs. Potenciál Christiana nevyužit, objeví se jen v pár scénkách. A to je škoda, svým charismatem by filmu určitě pomohl, kdyby mu bylo dopřáno více prostoru.

Metroland (1997)

Další velice kvalitní snímek s Christianem Balem. Plný mládí, energie, vášně, touhy, sexu a s ním souvisejících aktů. Bale září jako vždy, výborně si však počínají i Elsa a Emily. Děj je taktéž příjemný pro oddechový film. Místy i vtipné scény. Tento film by si určitě zasloužil více pozornosti.

Život Warrena Buffetta (2017)

Velice kvalitní dokument. Ale určitě se na něj nedívejte proto, abyste se dozvěděli, jak Buffett zbohatl. To se zde nedozvíte, což mě mrzelo. Kvůli tomu jsem nedal 5 hvězd, jinak se mi to ale velice líbilo. Je to milé.

Tři generace (2015) odpad!

Multirasová multikulturní americká sračka. Babka lesba, matka spí s černochem a mladá je transka. Američtí degeneráti se zase vyznamenali. A dokonce o tom natočili film...

Nejtemnější hodina (2017)

Po Heathu Ledgerovi druhý nejlepší herecký výkon, jaký jsem v životě viděl. Slzy v očích...

Blade Runner 2049 (2017)

Vynikající atmosféra - ať byl děj jaký chtěl, atmosféra byla špičková. A za to, že jsem se nedočkal klasické hollywoodské zběsilé a kýčovité "akční nudě", musím dát 4 hvězdy. Konečně po dlouhé době film, ve kterém se nespěchá.