Pelíšky (1999)

Fakt jsem se zasmál. Tento film jsem viděl už kdysi dávno ale to ještě nebyl rozum abych ho mohl nějak hodnoti, po letech jsem se k němu vrátil a nezklamal. Scénář super, hlášky dobré a přitom z toho koukalo drama k zamyšlení. Herecké výkony velmi emoční a věrohodné, paráda.

Hitman (2007)

Vzhledem k tomu, že hitmana jsem hrál snad všechny díly a zde ztvárněný filmový hitman mu je dosti podobný a to nejen ve vzhledu, tak za 3*. :) Průměrný akčňák na základě hry ikdyž tam šlo o to být co nejtajněšjí a ne vyvraždit půl města :)

Něco, co stvořil Bůh (2004) (TV film)

Kdybych řekl, že na mne tento film nezapůsobil, tak by to byla lež. Lékařské drama podle skutečné události ve mne skutečně zanechalo vzpomínku ne radostnou a ani ne smutnou. Spíše takovou přemýšlející. Díky tomu, že film je podle skutené události, se i samotný film podobá realitě a reálnému chování lidí, které herci zde výborně ztvárnili.

Poslední zůstává (1996)

Typický Bruce s několika dobrými hláškami a jeho pojetí jako drsňáka s kapkou dobrého svědomí je dobré a věrohodné. Místy trochu přiškrcená realita se ale dá spolknout díky celkové atmosféře a dobře zpracovanými detaily.

Thor (2011)

Líbil se mi styl ztvárnění božstva a hezké propojení naší moderně-vědeckého světa a futuristického-magického světa. Jinak pěkný příběh s jednou momentkou která mi opravdu vykouzlila úsměv na rtech. Jinak nečekejte nic nového co neznáte.

Vetřelci (1986)

Několik lekavých momentů doplnila dobrá atmosféra a napětí. Postavy alienů velmi věrohodně udělané (ten sliz byl skvělý). Krom pár okatých scének není nic co by se dalo vytknout.

Temný rytíř (2008)

Mám k tomuto filmu vůbec právo něco dodat? Řekl bych, že ne. Postava Jokera byla Heathem neskutečně dokonale zahrána (pohyby, mimika, ...), prostě bomba. Samozřejmě, že ostatní herci byli taktéž výborní ale jestli mi něco zůstane navždy v hlavě, je to JOKER. Skvělé efekty, ani chvíli jsem se nenudil a výborný scénář (maličkosti jako úvodní scéna, nebo scéna s penězmi, mne neskutečně naplňují) a taktéž režie.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

I jsem se zasmál. Pohodový filmeček který nezklame, úsměv Heatha Ledgera byl super :), ale hvězda dolů za ten konec, bohužel.

Nezastavitelný (2010)

Za mne jasných 5. Film ve mne zanechal opravdu skvělý pocit. Konečně jsem se zavrtal do židle a sledoval obrazovku tak napjatě, že jsem ani nedýchal a do poslední chvíle jsem nevěděl jak to dopadne (ne celý film, ale různé momenty). Denzela mám rád a když ke starému strojvedoucímu "veteránovi" přidělí mladého zelenáče, tak to je super kombinace.

Disturbia (2007)

Myslím si, že je to film na kvalitní úrovni a zaslouží si nést žánr thriller, protože jsem místy byl opravdu napjatý.