Slídil (2007)

Jako divadlo ano, jako celovečerní film těžko stravitelné. Dva herci a jeden pokoj - to se prostě brzy okouká.

Únik z Puerto Vallarta (2004)

Na začátku dvě vraždy a potom tak trochu road movie, ovšem s policisty v patách. Nic objevného, ale mě to celkem bavilo.

Impérium (2002)

Stokrát provařené téma, nicméně natočené tak, že jsem se ani chvíli nenudil. Sympatické vyprávění hlavního hrdiny, který divákovi během celého filmu sděluje své myšlenky, úvahy a názory. Dokonce i prostorový zvuk je zde skutečně prostorový.

Láska všemi deseti (2012)

Kdo má rád retro romantiku, bude nejspíš chroptět blahem, ale mně se tenhle snímek pod kůži nedostal. Především jsem postrádal jakékoliv emoce mezi ústřední dvojící, navíc toho datlování tam bylo až příliš a v neposlední řadě naprostá předvídatelnost děje.

Hrdinové války (2007)

Dvě naprosto rozdílné poloviny - ta první - válečná, akční, brutální, ta druhá - moralizující, pranýřující a vracející se k válečné vřavě skrze jediného přeživšího velitele malé jednotky, hledajícího pravdu, pochopení a odpuštění. U mě to bohužel nevyvolalo ty správné pocity soucítění s hlavním hrdinou, proto jen dvě hvězdičky.

Jupiter vychází (2015)

Začátek vypadal slibně - trochu bizarní ruská rodinka, plácání se s hadrem okolo záchodových mís..., pak se to přeneslo do vesmíru a celý děj mě nějak přestal bavit, Tatum mně navíc byl dost nesympatickej, takže jediné co zbylo, byly hezké vizuální scény, které ale tu prázdnotu zakrýt nedokázaly.

Divoká dvojka (2015)

Většinu filmu jsem si říkal - tak už jí doprav k tomu soudu, ať to odpískáme, protože jsem se nezasmál ani jednou. Kdybych si na obalu nepřečetl, že se jedná o komedii, nepoznal bych to.

Krvavé peníze (2014)

Shoduji se s většinou uživatelů, že se jedná o ne příliš originální zápletku, nicméně film nenudí a o to vlastně jde především. Ústřední dvojice je sympatická, akční scény se střídají s drastickými a závěrečná dvacetiminutovka je jen třešnička na dortu.

Šílenství Debory Loganové (2014)

Štvala mě ta poskakující kamera a neskutečné množství střihů, které působily naprosto chaoticky. Zprvu jsem si říkal, že se jedná o srdceryvný příběh těžce nemocné ženy, od půlky se to přetavilo do hororu, ale jako celek lehký podprůměr.

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Vykrádalo se, kde se dalo a vznikl slepenec všeho možného, u kterého jsem sice vydržel do konce, ale žádné filmové zážitky mně to nepřineslo.