Můj milý, můj drahý (2009)

Očekával jsem takovou tu sladkobolnou romantiku, ale nakonec se z toho vyklubal celkem pohodový film - trochu dramatický, trochu vtipný, trochu uvěřitelný. Dobrý průměr.

Moje krásná učitelka (2011)

Film mě vlastně ani moc nezklamal, protože jsem od něj moc neočekával. Na jedno shlédnutí dobré, ale opáčko bych si už nedal.

Reportér (2012)

Na to, kolik tam bylo zvučných jmen, to žádná hitparáda nebyla. Výstižný komentář: verbal

V zemi krve a medu (2011)

Angelina u mě víc boduje na filmovém plátně, než na režisérském postu. Celý ten příběh nešel nijak do hloubky, neprobudil ve mě ty správné emoce. Scénář nebyl nijak skvostný, dialogy jakbysmet. Vím - byl to první pokus, třeba to napodruhé vyjde lépe.

Záblesk slávy (2012) odpad!

Buď jsem neměl svůj den. nebo to vážně stálo za prd. Nejsem rasista, ale bělocha jsem ve filmu vlastně nezahlédl a tahle černošská soulová muzika mě míjí hodně velikým obloukem. Toto mohl vynahradit kvalitní děj, ale něco tak zoufale nudného nebylo možné dokoukat do konce.

Božská extáze (2010)

Co mě na filmu lákalo bylo téma pašování drog a to, že film byl natočen podle skutečné události. Celý příběh je však jaksi nedotažený, hlavně konec mě zklamal. Když vše spěje do finále a divák očekává nějaké dramatické vyvrcholení, objeví se titulky, že film byl inspirován skutečnou událostí a jaké tresty si aktéři vysloužili.

7 dní v Havaně (2012)

7 povídek, které spojuje jedno téma - Havana. Některé jsou špatné, jiné ještě horší. Jejich shlédnutí mě prostě nepobavilo.

S tím nic nenaděláš (2011) odpad!

Výstižnější název by byl "Tři blbky pod jednou střechou". Neustálé přiblblé chichotání hlavních protagonistek mně už dovádělo k šílenství. Opravdu silná koncentrace hlouposti, kýče a diletantství. Závěrečné titulky byly pro mě vysvobozením.

Milenci a vrazi (2004)

Film bez chuti a bez zápachu. Knihu jsem nečetl a po shlédnutí tohoto se na to ani nechystám.

13 (2008) (TV film)

Film jsem zhlédnul na jeden zátah a musím říct, že s přibývajícími minutami opadávalo moje soustředění, až mi ke konci bylo už vlastně úplně jedno, kdo vyhraje volby a stane se prezidentem. Začátek byl ale slibný!