• Thriller

Jason X (2001) odpad!

Tohle je naprostý výsměch Jasonovi a potupa všech předešlých Friday 13th !!! A to jsem si u devátého dílu myslela že víc už mě naštvat nemůžou...můžou...

Solipsista (2012)

Né že bych to pochopila....ono těžko říci jestli s tímto odstínem vlasů něco takového vůbec pochopit můžu, ale líbilo se mi to - krásná hudba, barvičky i triky :-)

Piraňa 3DD (2012)

Méně krve a vyrvaného masa za to zaručeně více humoru, mě to bavilo. Čekala jsem málo, popravdě jsem od toho spíše nečekala nic ale pak jsem se skvěle bavila...Jako komedie super, jako horor slabší ale podtrženo sečteno u mě lepší 3 hvězdy a velké bezvýznamné plus za Mitche - ten mě pobavil :-) 60%

Nebezpečná známost (2005)

Fakt parádní psycho podívaná. Zpočátku parádní eroticky laděný thriller a v druhé půli zvrat v sondu do slušně pomatené mysli psychotického hlavního hrdiny. Skvělá atmosféra a moc se mi líbil i hlavní hrdina a ty dvě sexy sousedky - skvělé herecké výkony. Bylo to překvapivé, šokující, perverzní, drsné a naprostá haluz, jsem nadšená!!! Nakonci to do sebe všechno krásně zapadalo a musím říct, že jsem si tuhle podívanou vážně vychutnala. 85%

Det okända. (2000)

Amatéřina s opravdu nízoučkým rozpočtem, ale nemůžu říct, že by se mi nelíbilo... Klady a zápory jsou u mě takřka vyrovnané 50:50. Začneme s klady - seveřani opět ukázali že uměj tu chladnou, ponurou atmosféru, uměj nás donutit se bát a být napnutí jako struna. Zápory: opravdu mi ale už po půl hodině lezla na nervy ta kamera - nemůžu si pomoct, ty osobní konflikty a vztahy hlavních hrdinů byly fakt na ránu - řešili neustále úplné kraviny a taky mě štvalo že nám za celý film pořádně neukázali to "cosi" na které jsme byli celý film zvědavý. 50%

Dolly - Vraždící duch (1991)

Už to byl x-tý horor o panenkách, který jsem viděla a připadá mi, že mě vždycky každý další nechává víc a víc chladnou. Opravdu ve mě tento snímek žádné hlubší dojmy nezanechal. Nebyl vyloženě nudný ani špatný, ale byl prostě tak všedně průměrný....Na devaděsátky která mám hodně ráda to bylo mírné zklamání. Podruhé bych ho už vidět nemusela, prostě Chucky je Chucky. Slabé tři hvězdy - 45%

Loď duchů (2002)

Jo je to béčko, jo je to v zásadě dost hovadina, ale co? Já to včera viděla už potřetí a pořád mě to docela bavilo a nijak neotrávilo. Hned ta první scéna s drátem je super a celý film je akční a napínavý - stále se neco děje a líbí se mi i hudba. Pohodová podívaná na pozdní noční nebo spíše ranní hodiny, když se člověku nechce spát ale už ani koukat na něco u čeho by musel přemýšlet :-) Nemám důvod jít pod 50%

Nebojte se tmy (2010)

Krásná hororová pohádka !!! Celkem akční, napínavá, sem tam i nějaká ta lekačka.... Kdo jako já tušil že nepůjde vyloženě o horor a bral to s nadsázkou tak myslím že zklamaný být nemůže. Plus pro mě byly i fajnová hudba a krásná Katie Holmes. Skvělá odpočinková záležitost. 75%

Zwart water (2010)

Další snímek z holandské produkce, který jsem za poslední dobu viděla a který mě přesvědčil o tom že holanďani prostě umí !!! Belgie samozřejmě taky :). Skvělá i když pomalejší atmosféra, výborná hudba, napětí a typově docela zajímavý herci podali velmi slušné výkony. Párkrát mě zamrazilo, ukápla slza... prostě to na mě působilo a o tom to je, škoda že se mi to tak často nestává. Poslední půlhodinka a konec mě přesvědčili, že nepůjdu pod čtyři hvězdičky - byl to skvělý zážitek. 80%

Viděl jsem ďábla (2010)

Výborný filmek, ačkoli asijskou kinematografii vůbec nemusím, tohle je přesně jeden z těch snímků za který stojí tyhle asijské horory nehodit úplně přes palubu a občas jim dát šanci. Troufám si říct že je to nejlepší asijský film co jsem viděla a v těsném závěsu za ním je u mě Případ Kim Bok Nam. Navzdory velmi dlouhé stopáži jsem se ani na chvíli nenudila, tenhle film nudné pasáže prostě vůbec nemá. Mám hodně ráda moderní horory s krimi zápletkou a tenhle neměl chybu. Padouch i mstitel podali výborné herecké výkony, první zmíněný navíc fakt pěknej chlap a co se mi líbilo nejvíc byly ty drsné trýznivé scény při kterých nás kamery opravdu o nic neochudila. Skvělý zážitek 95%