Leon (1994)

Besson a Reno podávaní ako ich mám najradšej, mrazivý thriller zo starej školy, milujem zábery cez kukátko Leonovho bytu. Ani po tolkých rokoch sa neviem ubrániť maličkej slzičke na konci filmu. Klobúk dole páni francúzi.

Rychle a zběsile (2001)

Výborný oddychový letný blockbuster plný rýchlych krásnych áut a skvelých hercov, ktorý ma asi nikdy neomrzí. Mozog odložiť nabok vedľa gauča a nechať sa unášať v slnečnej krajine NOSom a Dieselovými bicepsami.

Love (2011)

Pekne prekvapenie z domacej kuchyne.Rezia zmaknuta na dobrej urovni, vyborne kamery, vyborny Jakub Gogal, len ten pribeh bol neskutocne klise a predvidatelny po cely cas a tiez skoda slabeho nepresvedciveho vykonu hlavneho hrdinu. Kazdopadne som sa pri filme nenudil rovnako ako ma nenudil pohlad na zakriknutu Svarinsku a jej pekne krivky.

František je děvkař (2008) odpad!

Toto má byť film o sukničkárovi a s nálepkou komédia??!! Tak nesympatické hlavné postavy sa len tak nevidia, a aj ked Franta dostal vo filme jednu jedinú šancu zašpásovať so ženskou, nakoniec ju ajtak nevyužije....celé zlé, nudné, bez myšlienky a to najhoršie bez flirtovania...pre mňa to bola škoda času a film budem na míle obchádzať do budúcna

Dům tisíce mrtvol (2003)

Celkom vydarené "béčko" ktoré si berie inšpiráciu zo starších klasických krvákov, pár slušných hlášok, ale na viac ako tri hviezdy určite nie ani kvoli sexy zadočku Sheri Moon Zombie.

Klub rváčů (1999)

Norton + Pitt bola zrejme najgenialnejsia herecka dvojica kinematografie, film o bitkaroch ktory nieje o bitkaroch. Anarchia znazornena v najrafinovanejsej forme zobrazena presne ako ma byt. Tyler Durden je postava ktoru nemate radi ale musite ju milovat, pretoze vsetko dokaze tak obhajit ze jedine co urobite je palec hore, ta charizma je citit vzdy ked ho zbadate, Fincher sa na filme nadherne ukojil a ja po dosledovani taktiez.

Černá labuť (2010)

Ani vyborna rezia a dobre herecke vykony nedokazali zmenit to, ze som sa nudil, zbytocne vela zobrazeni baletu a vecne nespokojna Natalie Portman. Mila Kunis bola vyborna postava, najlepsia zlozka celeho filmu ale to je malo...Dost precenovany film

Moneyball (2011)

Brad Pitt ako ho nepozname, manazer baseballoveho muzstva, a ide mu to genialne !!! Vynikajuca drama ktora chyti za srdce aj nesportovych fanusikov, dokonale zrezirovana, vyborne herecke vykony, a malo casu straveneho na ihrisku co mna osobne potesilo, pretoze filmov z travnika tu uz bolo kopec. Pre fanusikov skutocnych pribehov povinnost, film na ktory nedokazem prestat mysliet

Pouta války (2004)

velmi mile prekvapenie, vyborne spracovanie silny pribeh, nenudil som sa ani raz pri filme, krasna ukazka ze kvalitne vojnove filmy sa tocia aj mimo hollywoodu