Mizerové II (2003)

Takto presne si predstavujem našlapanú akciu perfektne skĺbenú dobrou dávkou humoru !!! Kamera a strih ani nevravim, paráda !

Mezi vlky (2011)

Čakal som kopu klišé od tohto filmu a na milé prekvapenie som dostal takmer presný opak, veľmi dobre natočená atmosférická akčná dráma, miestami až hororovo mrazivá. Najhoršie som očakával od deja čo v takýchto filmoch býva zvykom ale opať raz prekvapenie, neošúchané situácie a výborná posledná 20 minútovka. Užil som si to aj keď sa to iste nezaradí medzi skvosty kinematografie.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Boze to bola nuda, po slabej jednotke, dobrej dvojke som cakal velkolepu trojku a dostal som slabucku nafuknutu bublinu...blbe dialogy otrasna scena "sobasa" a dlhocizna dlzka filmu. Velka skoda ze Keith richards nedostal viac priestoru, na tu rolu sadol ako rit na serbel. Nebyt krasnych scenerii a nadherneho mora tak o hviezdu menej..

Samec (2009)

Tak plytky prizemny scenar a namet sa len tak nevidi...o dialogoch a charaktere postav ani nehovoriac ....kazdopadne Kutcher ako Samec bol dobry a Anne Heche pekelne rajcovna zena v rokoch, ale to je tak vsetko. Pozriet a zabudnut.

Smrt panen (1999)

Pre mňa film nemal až taký spád ani výpovednú hodnotu prísnej výchovy a možných následkov, ale Kirsten Dunst bola taká okúzlujuca, že sa z nej jednoducho nedali odtrhnúť oči čo si režisérka ve)lmi dobre uvedomovala a dala to značne najavo. Tiež vyzdvihujem vykreslenie prvej pubertálnej lásky, málokedy sa takto prirodzene a ostýchavo vzrušujúco v tejto dobe vidí vyobrazená, darmo ženský cit sa prejavil. Napriek tomu som sa nachytal ako pri filme sledujem koľko mu ostáva do konca, čo asi nabáda že niečo predsa len nebolo až take dobré.....

Fighter (2010)

Ako fanúšik životopisných filmov filmov som sa na tento snímok tešil, aj keď filmov z boxerského prostredia tu predsa len už bolo habadej. Hlavne dvojica Wahlberg a Bale boli pre mna lákadlom, a bohužiaľ pri nich dvoch to aj ostalo...Hlvane skvelý Bale svoju rolu zmákol na výbornú, čo sa nedá povedať o réžii, ktorá bola celý čas bez života a nezáživná. Cinderella Man s Croweom v danom žánri určite vedie nad Fighterom. A pritom taký potenciál to malo aj príbehový...škoda, ale za výkony si 65 zaslúži

Piraňa 3D (2010)

Čo je na tomto filme zle??? Tak dobre som sa pri horore už dlho nebavil, aj keď je jasné že to treba brať ako poriadnu recesiu, jedna veľká party na vode, plno mladých nahých dievčat a kopec kopec krvi a to všetko natočené vkusne a s nadhľadom.Kľudne si to zapnem znovu a potom znovu...a musím uznať, že scéna s vypľutým penisom ma naozaj dostala :D

Equilibrium (2002)

Veľmi dobre natočený film a výborne pojatý a za záverečnú bojovú scénu by mal dostať cenu za "nejebanie sa" :)

Telefonní budka (2002)

Nikdy by som si nebol pomyslel že raz budem tak prikovaný do kresla pri sledovaní chlapíka v jednej búdke na jednej ulici viac ako hodinu bez vnímania okolitého sveta. Bravo pán Schumacher a Colin Farrell toto veľdielo je skvost v svetovej kinematografii, to čo sa vám tu podarilo sa len tak nevidí !!!!!

Mumie (1999)

Tomuto vravím piesočná zábava na egyptský sposob !! Sviežo natočené, zábavné, akčné a dobrodružné, Sommersovi som tento jediný film zožral inak je to s ním bieda. A verím tomu, že ho budem žrať zakaždým keď si ho znovu pozriem.