The Guest (2014)

Kto by si nepustil do domu presného kríženca Bradleyho Coopera a Paula Walkera aj keby o ňom nevedel nič ?? :) Film začne od úplne prvej minúty a končí úplne poslednou sekundou čo je jeho najväčšia výhoda, samozrejme okrem neskutočnej charizmy Stevensa, Soundtrack nedá možnosť nezaspomínať na artovejší Drive, ale čo sa akcie týka Guest po tejto rovine vyhráva. Je to kvalitná zábava, aj keď dejová línia nieje rozvinutá a vysvetlená ani trocha uspokojujúco, ale pridávam hviezdu za vyššie spomenutého Stevensa a jeho psychotické pohľady z okna ;)

Hvězdy nám nepřály (2014)

Pozerám že rakovina je posledné obdobie na plátne v móde...či už v lepšom alebo horšom prevedení. Toto bolo to zatiaľ najslabšie. Prvá polovica ma vyslovene nudila, a nedokázal som sa celý film preniesť cez nesympatického hlavného hrdinu ktorý jednak zle hral a jednak mal hrozne napísané počínanie postavy( tá cigareta nezapálená, no na smiech). Na druhej strane Shailene Woodley bola neskutočne prirodzene posobiaca a sympatická. Bohužiaľ po nudnej prvej polke prišla druhá ktorá už bola vyslovené EMO príliš tlačiace na pílu, a "plačotvorné" situácie boli okato silené...niesom bezciťák (v rodine mám sám chorého). ale tomuto som neveril, taký 50/50 bol ľudskejší s dávkou nadhľadu a citlivejší.

Vše je ztraceno (2013)

Ako veľmi som sa tešil tak kráľovsky som sa nudil....ani jeden silný moment, hviezdu dávam len kvoli nápadu s kontajnerom

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Úplne zbytočný film ktorý vobec nemal vzniknúť. Dej oničom, dramatické momenty veľmi slabé, nuda ako prasa, takto prázdniny nevyzerajú ani keď si ťutko typu Duncana. Pretrpel som do konca, okamžite zmazal a už o tom nechcem počuť. Hviezda za Rockwella...

V zajetí démonů (2013)

Strihačom traileru k tomuto filmu vy som dal po facke, keďže v ňom ukázali (!!!!) všetko strašidelné. Nechápem prečo to tak bolo ale čo už. Ďalšia škoda že po každej hustej scénke prišlo až prisilné odľahčenie, čo sa pri Sinister neudialo ani raz a atmosféra hustla. Po druhom vzhliadnutí som sa nudil ešte viac, čiže jediné bodíky tu u mňa dostáva Wan za niekoľko skvelých bezstrihoviek, sympatické obsadenie a scénka s bábikou (zrejme Wanova ďalšia drevená milenka ).

Na mol (2012)

Veľmi milé prekvapenie tento filmík. Nezávislý bez prehnanej produkcie, ale so silným posolstvom a hereckými výkonmi (Winsteadová tu hravo prešťala Paula ). Niektoré scény skutočne silné (návrat Kate domov zo školy) a dobre spracované. Rád sa k tomu filmu v budúcnosti ešte vrátim. Ale nie po opici.

Millerovi na tripu (2013)

U mňa určite komédia roka !!! U komédii mi nevadí stupídnosť zápletky a ani to že od začiatku je jasné ako to skončí ale toľko šikovných heftov pokope som dlho nezažil. Potešilo ma pripomenutie si Breaking Bad tým karavanom a Mexikom, a hlavne Jennifer má na svoj vek neskutočnú postavu ;)

Stigmata (1999)

Preukrutná nuda, s divným soundtrackom a rozuzlením. Dopozeral som len kvoli sympatickej Patricii.....

Tísňová linka (2013)

Úplne do bodky všetko perfektne vystihol POMO...vzal mi slová z jazyka, nemám čo dodať...

Perníkový táta (2008) (seriál)

Zjedol som to za necele tri tyzdne a jedine co k tomu dodat je asi "Wau !!!! " posledna seria je vysoka skola scenaristiky, charaktery su genialne ako aj samotna rezia a dej. Urcite jeden z naj serialov aky kedy brazdil obrazovky.