Pot a krev (2013)

Veľmi dobre natočená blbosť, až sa veriť nechce źe je to podľa skutočných postáv. Na moje prekvapenie docela zábavné, no na škodu málo fitness, čim vlastne prvá veta filmu bola akurát fajn marketingový kinoťah. Priemer.

Procitnutí (2012) (seriál)

Veľmi zaujímavý a odvážny nápad tohto (bohužiaľ) miniseriálu, ma presvedčil sa do neho pustiť a veru neoľutoval som. Herci boli viac než sympatickí a uveriteľní, zápletka upútala. Škoda pár stagnujúcich momentov hlavne v prvých častiach, ktoré ale v záverečných epizódach krásne vrcholili, bolo by hodnotenie ešte vyššie. Popravde neviem čo by bolo v druhej sérii, so záverom som spokojný aj takto. 85%

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Tak toto ale bol svinský pruser !!!!! Keby som nemal kino zdarma nechal by som si vrátiť peniaze. Bridges hral tú najúlisnejšiu postavu kinematografie a nefungovalo tu vobec nič. Hviezda za jednu scénku a starého číňana s banánom.

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Tak toto je úplne po každej stránke celé zle !!!!!! Napatie, efekty, hrozné 3D, a katastrofálny scenár !!!! Jedna hviezdička len pre peknú a obdarenú hlavnú hrdinku. Nikdy viac.

Zombieland (2009)

Veľmi zábavná vecička tento film, dobré nápady, dobré postavy aj réžia, sexi Emma Stone, síce blbučký scenár ale to nikoho netrápi a fantastická scéna s Billom Murrayom, skoro som si fakt cvrkol :D Určite si to znova rád pozriem.

Argo (2012)

pravdupovediac čakal som patriotizmus ako prasa, ked každý je zlý okrem USA, no na moje prekvapenie sa to nejak nekonalo.Film mal spád dobrý dej(som fanúšik true stories) ale hlavne mal za kameroo Afflecka !!! Prvý film čo som od neho videl ala director a som ohromený ako vyzreto film spracoval.Samozrejme pár vecí bolo určite prifarbených, ale ja mu to zhltnem, obrazovo, aj atmosférovo sa trafil do doby. Určite s ním už rátam ako s veľkým režisérom

Pí a jeho život (2012)

Neviem prečo som si myslel že film o stroskotanom chlapcovi a tigrovi na jednej lodi by ma mohol baviť, asi trailer správne navnadil. Farebný, krásne kamery a pekné efekty. A presne to som aj videl ale nič viac. Za zmienku stojí ale samotný záver filmu ktorý ho zo zdĺhavého plavenia sa vyzdvihol.Plus tie farby....

Rychle a zběsile 6 (2013)

Vážení a milí tak toto je zatiaľ najvačšie sklamanie tejto sezóny. To že to s poriadne vytunenými krásnymi autami nemá nič spoločné vieme už dávnejšie, ale tak bohapustý scenár s neuveriteľne prestrelenou akciou sa len tak nevidí.Séria žije už len z mena a to som fanúšik od prvej časti. Nebyť fantastického obsadenia a 5 dielov pred týmto bol by to priemerný americký blockbuster pre fanúškov kulturistiky a priemerného humoru. Jediná zapamatateľná vec tak ostáva Rock v XS malom tričku.Dúfam tým neurčí nový módny trend na leto......

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Tak tento snímok u mňa veru neprešiel.Možno aj preto že obsadenie až na Kirsten Dunst mi nevyhovovalo od začiatku aj keď Kate hrala veľmi solídne.Nápad nebol vobec zlý ale spracovanie mi doslova vadilo...U mňa typ filmu raz a dosť.

The Collector (2009)

Ďalší zo zbierky slasherov na typ SAW, no na rozdiel od bohapustých teenage rezačiek, tento je aspoň celkom nápadito natočený, niektoré kamerové nápady naozaj oceňujem.Čo ale neoceňujem je hlavne v druhej polovici častá nelogickosť až debilita príbehu, ktorá uberá na zážitku. Ale poctivých 60%