Expendables: Postradatelní (2010)

Největší nářez a nejhustější akce od doby, kdy Sly Rambo drtil, kouskoval a masakroval šmejdy v Barmě. Statham a Stallone jsou určitě nejdrsnější z celé grupy, ale ani zbytek se nenechá zahanbit. Skvěle zvládnutá a přehledná akce a záporáci jak mají být. Vzduchem létají nože, kulky, drsný hlášky a v neposlední řadě taky chudáci, kteří se postaví do cesty The Expendables. Nemám co dodat, 100%.

Red (2010)

Bruce je cool, když vstává v šest ráno, když vstává ve tři ráno, když telefonuje, když vyřídí SWAT team, když odejde z baráku a když vystoupí z auta. A pak ještě celý zbytek filmu a ve všech scénách, kde se objeví. Bruce je cool a zbytek herců ho pěkně doplňuje. Dobrá oddechovka, kdyby bylo víc akce na úkor někdy zdlouhavějších dialogů, byly by to jasné 4*, takhle jsou to 4* jen díky Willisovi :)

Machete (2010)

Nic moc akce, nic moc hlášky, nic moc film. Největší vzrůšo jsou úvodní titulky s nářezovou hudbou (ty se fakt povedly), pak už to jde jen z kopce. A Seagal měl teda na víc, takže zklamání.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Po dokoukání filmu jsem ani neměl chuť vrátit se v čase a ušetřit si dvě hodiny života, takže jsem spokojen. Sands of Time patří každopádně k lepším filmovým adaptacím počítačové hry. Gyllenhaal mi nevadil tak moc, jak jsem čekal, Arterton se asi po natáčení ani nestačila převléct a hned se vrhla na Souboj Titánů, Molina se snažil nesmyslně vtipkovat a jeho postava mi vyloženě vadila. Co se mi ale líbilo je jednoznačně akrobacie a běhání a skákání po střechách domů, při jehož sledování jsem se chvilku cítil "jako ve hře".

Denní hlídka (2006) odpad!

Dvakrát jsem usnul, dokoukal jsem až napotřetí. Příšerná hovadina, ve které je za sebe nacpáno milion scén, co vůbec nenavazují a nedávají smysl. Nevěděl jsem, jestli se smát výkonu herců a všeobecně blbosti filmu nebo brečet, že ztrácím 126 minut času sledováním absolutní kraviny. Přišlo mi že Bekmambetov za sebe náhodně nasázel scény, co mu přišly cool, k tomu pouštěl random hudbu a myslel si, že je "fakt drsný", když syn vampírek pere s tátou vampírkem kalhoty a hraje k tomu heavy metal. Jeden z top shit filmů, co jsem kdy viděl a vážná konkurence Crankovi 2. Jo a nechoďte do druhé úrovně temnoty - jsou tam komáři... říkal to Boris Ivanovič.

Repo Men (2010)

Minority Report 2.0. I když vykrádačky filmů přímo nesnáším, tady musím udělat výjimku a dát lepší hodnocení než obvykle. Jsou to spíš ***, ale už dlouhou dobu mě tak nepotěšil konec filmu, jako právě v Repo Men. Díky němu a skvělému Whitakerovi, který svým výkonem (a nejen výkonem) drtí Lawa, si film u mě zaslouží nadprůměrné hodnocení.

Legie (2010)

"Proč je Bůh na své děti tak rozzlobený?" - "Nevím, asi ho tahle hovadina už přestala bavit"... No mě teda tahle hovadina ani bavit nezačala. Jedna hvězda za gumáka zmrzlináře a spider-pig babičku.

Souboj Titánů (2010)

Nezáživná zpatlanina. Nudný úvod, nudný konec a mezi tím naflákaná jedna akční scéna za druhou, ani o jedné se ale nedá říct, že by nějak oslnila nebo utkvěla v paměti. Herecké výkony stojí za prd, Worthington nějak uschnul a je celý film nevýrazný, Fiennes "oslňuje" svým hraním staré babky, Neeson se taky moc nepředvedl, a tak se dá nejlíp koukat na Cifru Mikkelsena. K tomu přidejte nesouvislost a nelogičnost děje a znásilnění původního Souboje Titánů a vyjde vám z toho tenhle "trhák".

Gamer (2009) odpad!

Kdybych věděl, že Gamera dělali ty dva chujové, co mi zkazili pár dní s jejich Crank 2, ani bych na to nekoukal. No překvapen moc nejsem, je to totiž skoro stejná sračka, z který se mi zvedá žaludek. A navíc tam hraje "yo hip hop rappa" Ludacris :D no sranda...

Rituál (2006) odpad!

Film Wicker Man je doslova vykrmen totálníma sračkama. Konec.