• Thriller

Skrýš (2010)

Jsem velký fanda hororu. Viděla jsem hodně blbosti, dobrých hororů není mnoho, proto hodnotil tento poměrně vysoko. Dej sice není extra originální, ale líbilo se mi to zpracování. Celou dvou jsem řešila otázku, jestli schizofrenie nebo posednuti. Atmosféra byla strašidelná a herecké výkony výborné. A konec super! Doporučuji.

Zkratka ke smrti (2009)

Nactileti idiot i se rozhodli dělat kraviny. Jistě, jinak by to nebyly idioti. Samozřejmě se jim to vymsti. Zatímco linie současnosti je vážně nuda, okolnosti příběhu jsou velmi zajímavé. Ale jednoduchá zápletka se jednoduše rozpletla a byl konec. Závěr - celkem o ničem.

Odplata (2006)

Nemohla jsem se v tom vyznat a tak jsem se dost často nudila. Bylo to zajímavé, ale podruhé už se mi na to dívat nechce.

Mroží muž (2014)

A to to začínalo tak slibně! Zhruba od půlky to ztratilo úroveň, naprosto příšerné masky, které nebyly vtipné, Johny Depp byl stejně vtipný jako v Piratech. Nicméně, nebyla to komedie, horor, ani obscénní drama (a já jsem se tak těšila!). Nějak to prostě do sebe nezapadlo. Blby konec srazil další hvězdičku. Není to film na sobotni večer, spis jenom zajímavost.

Převtělení (2005)

Mám ráda horory v japonském stylu, i když jde o houby, desi me nepříjemná hudba, která tady byla, na rozdíl od jiných, opravdu dobrá. Příběh nic moc, ale zjevování duchů bylo odporné, jakož i přítomnost někoho cizího v blizkosti, no fuj! A moc se mi líbilo ztvárnění, výrazně detaily v našedlém prostředí, postupné slévání reality s neskutečným, konec taky nebyl k zahozen i. Nechtěla bych to vidět v noci.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Nejsou to žádní Mládí a neklidní nebo Tak jde čas nebo dokonce Esmeralda. Posledního pul roku, co jsem viděla hodně dílů (s manželkou), jsem se mnohokrát dobře pobavila. Scénář není tak hloupý a trapny jako kdysi, dej se trestuhodne nevleče, je docela zajímavý no a hodně diváků dokáže i rozbrecet (teď nemyslím smíchy). Radši se dívám na něco jiného, ale když už se dívám, musím se tomu smát a to me baví.

odpad! (2013) (amatérský film)

Moje tři hvězdičky maji docela široký záběr, ale tenhle snímek je v te lepší polovině. Herecky výkon se mi docela líbil, potvora v sáčku je poněkud neuvěřitelná a hudba je asi experimentální, ale konec je patřičný a vtipný. Osobně jsem se docela bavila.

Zaklínač (2001)

Nuda od začátku do konce. Standardní příběh prokládaný opravdu příšerným zpěvem místního barda, drakobijec a čaroděj v jednom, zajímavé kostýmy, herecké výkony na nule, na konci jacísi dinosauři, dej se strašlivě vleče. Chtěla jsem to vypnout už na začátku, ale dávali to na Horor film, čekala jsem krvak a nakonec nic.

Ptačí chřipka (2008) (TV film)

Jedná se o céčkový rádoby horor, pro mě nuda od začátku do konce, horší efekty, postranní zápletky poněkud trapné. Velice neoriginální, průhledné, žádná dobrá hláška, hodně podprůměrný scénář.

Čistič (2002)

Jeremy Ratchford v roli šerifa se mi moc líbil, ačkoli ta postava byla trochu ujetá. Zápletka není až tak originální, ale detektivka na všední večer je to dobrá. Oceňuji výrazné postavy ve městě, u kterých se divák rychle zorientoval.