• Thriller

12 kol (2009)

Kopie Smrtonosné pasti 3. S řešením hádanek si nedali skoro žádnou práci, hromada mrtvých, mraky zničeného majetku, množství logických chyb, herecké výkony průměrné . Standardní akční film bez vtipných hlášek. Dost často jsem se nudila.

Čelisti (1975)

Čelisti jsou vynikající film se skvělými efekty, které nejsou natočené v bazénu, mnohokrát vykradeny. Viděla jsem to několikrát jako malá a připadalo mi to vážně strašlivé, ale dneska to taky neztratilo lesk. Žralok má velice hezké detaily, hudba je skvělá, zkušený Roy Schneider se v roli vyjímá. Přestože trvá pres dvě hodiny, ani chvíli nenudila.

Poslední výkřik (2012)

Au au. Výborná hudba k hroznému filmu. Ze začátku to vypadá docela dobře, ale pak nuda, nuda, nuda! Příšerné průtahy při honičkách. Vrah nebyl žádné překvapení a motiv je starý jako zločin sám. Kromě toho, Irena Máchová, která vypadá, že je jí už daleko přes třicet, hraje středoškolačku? Trapné! Nejlepší roli ztvárnila Dana Morávková, ta se aspoň snažila. Určitě bych to neřadila mezi hororové filmy. Jsem na rozpacích jaké mám dát hodnocení. Za hudbu jednu hvězdu, za Danu Morávkovou druhou.

Satan (2006)

Bylo to syrové, nechutné, ale tak nějak trapně. Obvykle mám ráda obscenosti, ale v tomto filmu je nějak nedostatečně vysvětlena příčina nebo pohnutky. Úplně hrozbě to natočeno nebylo, jenom tmu chyběla lepší logika věci.

Sissi a Yetti (2007)

Líbilo se mi, ze princeznu mluví chlap. Mělo to standardní průběh, který měl vyšperkovat humor. Ale nějak se to nepovedlo. Je to německé, nečekala jsem zázrak, ale je to obyčejná průměrná pohádka. Nejlepší scéna: princezna si dává šípkový čaj.

Ztracený ostrov (2009)

Zlatokopka, prachač, proutnik, žárlivý milenec a naivka se rozhodli jet na výlet. Škoda, ze se osobnosti dál nestihly rozvíjet, mohla to být celkem zábava. Líbily se mi masky, spíš to byli lidoopi, než opice. V půlce jsem se ale zacala nudit. Závěr nebyl nijak šokující, ale byla jsem na konec zvědavá.

Marihuana (2006)

Neřadila bych to zrovna do hororu. Možná trochu mysteriózní. Herecky výkon hrdinky me teda zrovna nenadchl, ale zřejmě není herečka. Účel filmu je asi splněn, i když jsem takových věcí už viděla víc a vždycky me to nudilo. Snažím se co nejvíce objektivně, 2 hvězdy.

V moci ďábla (2005)

Skvělý horor o vymítání. Truhla mi krev v žilách, jaké harakiri ten zloduch s hrdinkou prováděl. Atmosféra a efekty jsou úžasné. Viděla jsem to už aspoň 3x.

Probuzení tmy (2007)

Kdybych neviděla už tolik filmů, asi by mi to nepřipadalo tak hrozné. Hlavní hrdina ma zachránit svět, ale tak nějak tíhou těžkého úkolů proplouvá nějak snadno. Nezapomene se špatně rozhodnou a pominula jsem fakt, ze od začátku člověk poznal, jak děj bude pokračovat. Ani trochu napětí, znovunalezení 14 let ztraceného bratra, který snad neumí ani mluvit, protože se to neměl od koho naučit (bude navždy pako), přehnaná hudba - nevím, zcela průměrný počin. Chápu chatrné hodnocení mnoha uživatelů, i když sama dávám tři hvězdičky.

Bunkr smrti (2008) odpad!

Přemoudřeli vojáčci si hrajou v nacistickém bunkru. Ději se tam divné věci, číhá na ně smrt. Ve filmu jsou místa, kde jsem cítila hnus i leknutí. Ale jinak jsem se celkem nudila. Chabá neudržitelná atmosféra a hrozný konec, nebo spíš žádný, nedali si na něm žádnou práci. Vědecká teorie mě vůbec neuspokojila, v půlce jsem si řekla:``... to je ale blbost!`` Nestojí za shlédnutí, určité ne v hlavním vysílacím čase. Většinou dávám aspoň hvězdičku za příběh, ale tohle bylo o ničem