• Thriller

Jeepers Creepers 2 (2003)

Kdyby ten film natočili v 1990, myslím by to byl úspěch. Jako začátečník v oboru horor jsem  teenagerovské vyvražďovačce s mimořádně vtipnou obludou nemohla odolat! Proto je to teď pro mě už klasika. Kdybych předtím viděla Šestý smysl, možná by mě to nenadchlo. Ale na Šestém smyslu jsem byla v kině a tři týdny potom nemohla usnout :-D

Hannibal - Zrození (2007)

Pro tento film jsem zvolila se podívat v roli fandy do filmu místo kritika. Překvapivě mě to bavilo, přestože nic nebylo šokující, klasická vyvražďovačka na velmi klišé téma, nicméně Gaspar se chabého scénáře chopil velkolepě. Vůbec neměl výraz šílence (který by tak jako tak mít neměl), jen ta chuť zadostiučinění a úspěchu.Moc jsem si to užila.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Potom, co jsem asi stikrát viděla Pána prstenů, jsem odtušila, že Hobit nebude té kvality dosahovat. Ale takovou nudu jsem tedy nečekala! Navíc některé události vůbec nekorespondují s odkazy v Pánu prstenů. Jeden výrazný příklad se týká toho, jak se Gandalf dověděl, že Bilbo má prsten moci. Ovšem musíte vidět!

Neotvírej! (2015) (amatérský film)

Překvapil mě výkon herců, patří mezi ty lepší z krátkometrážních, které jsem zatím viděla. Pointa super.

Mumie (2017)

Moc jsem neočekávala, Tom Cruise je dávno za zenitem a jeho herecké výkony podle mě nejsou nijak vyjímečné, ale v kategorii zábavy dávám 4*, bylo to zajímavé, bavila jsem se a ani jsem nepřemýšlela nad něčím jiným, jak se mi to ve filmech z poslední doby stává. Až na ty patetické kecy na konci byl závěr, i když klišé, celkem obstojný.

Válka světů 2: Další vlna (2008)

Jedna hvězdička za konec. Scénář katastrofa, jednovýrazoví herci katastrofa, scény v podobě roztrhaných prostěradel? Au...

Krvavá hostina 2: Masakr (2008) odpad!

Děj jde odnikud nikam, plno slizu, scény, které postrádají smysl, lesbický gang? Sama jsem taky, ale tohle bylo ujetý. Postavy jsou úplně šedé, hudba jakoby tam nebyla, nijak zábavné ani zajímavé. Za tupost nebudu dávat vysoké hodnocení.

Smrtonosná past 3 (1995)

Je s podivem, že všechny tři díly Smrtonosné pasti jsou skvělé.

Východní přísliby (2007)

Asi jsem takových filmů už viděla moc, protože tohle mě vůbec necnebavilo. Nekončící nuda od začátkudo konce a malý prostor pro vvýkony herců. Nevidím žádný vývoj postav. Silný příběh? Možná, ale viděla jsem lepší .

Nebezpečné pokušení (2015)

A to je všechno? Zatím nejhorší film s Reevesem. Naprosto předvídatelný děj, konec nebyl žádné překvapení a nedočkali jsme se ani tečky v podobě toho, jak ho na konci najde jeho žena.