• Thriller

Mořská bestie (2008) (TV film) odpad!

Potvora z hlubin terorizuje starousedlíky v přístavu. Konec je standardní, umřelo spoustu lidí, ale přeživší se smějou.

Masakr v kopcích (2009)

Standardní teenagerovská vyvražďovačka s šílencem. Výborné nepřehnané prostředí, trochu i napínavé, spousta krve. Na konci příjemné mírně překvapující rozuzlení.

Bouře meteorů (2010) (TV film) odpad!

Šmarjá, tak to bylo aj na mňa moc. Totálně dementní dialogy, herci trapní a neví o tom, že neumí hrát, scény naprosto k smíchu. Takže se mnozí dobře pobaví

Souboj Titánů (1981)

Ó, překrásné klasické triky, hrdina neumí pomalu do pěti počítat, hrdinka vypadá jak 11-ctiletá naivní husička. Krásný příběh o bozích a hrdinech antických bájí.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Standardní teenagerovská vyvražďovačka s odporným šílencem. Moc dobře jsem se bavila a konec byl super.

Exterminátor (2013) (TV film)

Staříci jsou povoláni zpět do akce zachránit svět. Variace na Den nezávislosti.

Armáda démonů: Matka slz (2007)

Když jsem si moc nevšímala efektů, pár přehnaných scén, tak sem se dívala na hezký čarodějnický film. Nechyběly nahotinky, trochu oblud, ale konec teda tragédie, byl pryč, ani jsem nepostřehla, najednou běžely titulky.

Noční můra (2006)

Průběh je nezáživný, je to tak trochu nuda, ale konec to všechno docela vynahradí.

Zazděná (2009)

O zazděnou dívku nakonec vůbec nejde, osamělému hošíkovi rupne v bedničce a zahájí hladové hry. Hlavní hrdinka je nudná, jakož i celý film. Příběh zaujme, ale takhle sprostě nevyužít potenciál je zločin.

Avengers (2012)

Avengers jsou počin, který mě opravdu bavil. Invaze z jiné dimenze, nadlidé, co sami bojují proti celé armádě mimozemšťanů, užila jsem si efekty.