• Thriller

Megažralok versus Kolossus (2015)

Tohle je ale komerce! Expertky v lakovaných oblečcích s namalovavou hubou, zeby mohly ploty natírat, oduševnělé dialogy a robot peroucí se se žralokem. Filmů s žraločí tématikou jsou spousty. Nechápu, proč se točí pořád další, když je to úplně vyždímané. Nebudu dávat hvězdičky za to, jak to bylo trapné.

Vyhnanec (1999)

Vždycky, když si řeknu, že už jsem s Dolphem viděl ar všechno, žena vždycky někde v programu vyšťourá něco nového. Musím pochválit, protože tento film patří s Lundgrenem mezi ty lepší. Tradičně si užijeme jeho nemotorné tělo a vysoké výkopy. Stane se na konci králem?

Kalifornie (1993)

Už jsem viděla road film s většíma nervama, než tohle. Viděla jsem jenom mlácení do břicha, střílení a na začátku jsem marně doufala, že z lotra nevyvine vrah.

Agent z vesmíru (2007)

Mimozemšťan chce uchránit lidstvo před vyhlazením, to je utopická stará naprosto nemožná písnička. Mladá dívka jede po dospělém chlapovi a záporačka je kočka. Strašná zdlouhavá nuda, během filmu jsem počítala příklady do školy. Že omezili trapné dialogy jedna hvězdička, jo, a hrozné efekty.

Patro smrti (2007)

Nic moc thriller, moje žena hned na začátku věděla, že vrahem je zahradník. Marc Blucas roli totálně nezvládl. Thrillery moc nemusím, ale trochu víc napětí by tomu neuškodilo. LIVINGDEADa to muselo fakt nas***, když hodotil jako odpad.

Panenka z pekla (2014) (TV film)

Posedlých panenek v rukou dítěte už určitě každý viděl. Toto bylo ale průměrné, vhodné pro člověka, který není zrovna milovník filmů. Jaime Pressly teda nezazářila.

Bermudská příšera (2014) (TV film)

Klišé, že amíci útočí na zlé mimozemšťany, ještě není za zenitem. Velice trapný scénář, ale opravdu musím uznat, že si troufli na velké efekty, byly levné, ale dobře udělané. V jiných filmech to hrozně odbudou, ostříhají a nic není vidět. Tady jsem toho viděla dost. George Stobbart správně poznamenal na zbraně z umělé hmoty a hrozné herce, teda kromě "Sáry Connorové", ta byla fajn.

Přímý kontakt (2009)

Opravdu trapný scénář, trapná romantická zápletka, kde na to holka hned skočí, pořád se tam honí v autech, což je pěkná nuda. Nezachránil to ani nemotorný Lundgren, u kterého jsm zvyklá na něco lepšího.

Děs po setmění (2014)

Detektivky teda nejsou nic pro mě. A proto jsem se dobře bavila, až na zbytečnou romantickou zápletku. Skoro všichni umřeli a tak to má být.

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Prostředí psychiatrie je moje oblíbené a vcitila jsem se dobře do postav. Bylo to velice zajímavé se zajímavým koncem. Ale aby mě to nadchlo na 4*, to úplně ne.