• Thriller

Šifra mistra Leonarda (2006)

Knížka mě nebavila, přišlo mi, že o nic nešlo, film byl o cosi lepší. Škoda Toma Hankse, který se hodí do lepších filmů.

Superman (1978)

Já jsem dítě komiksů a jejich hrdinů. Je to Superman je klasika. Amerikánské megaklišé je zde pouze v plenkách a tak se to dá klidně přehlédnout, narozdíl od Avengers a podobně.

Smrtonosná zbraň (1987)

Akčním filmům vůbec neholduju, ale ponám, když je dobrý.

Mrazivé peklo (2008) (TV film)

Ještě jsem neviděla sněžného muže skříženého s blechou, uvidíte sami. Tradičně samozvaný hrdina kapitán týmu zachraňuje morálku ohrožených. Dostatečné množství krve i počítačových záběrů, které jseu mírně řečeno srandovní. A kde je to peklo?

Divergence (2014)

Už chápu ten příměr k Twilightu a Harry Potterovi. To je tak strašně pěkný, tak pěkný, že je to vhodné pro 11-leté divky. Kdyby tam nebylo toho Twilightu, líbilo by mi to víc, ale ani tak by to nebylo víc než na tři hvězdy.

Na půl cesty (2005)

Už jsem to viděla a pořád je to skvělý horor, protože jsem zapomněla konec. Já jsem se vůbec nenudila, naopak, každou chvíli jsem čekala, co bude dál. Kéž by takových středně nadprůměrných bylo víc.:-)

Paranoia (2007)

Líbí se mi takové filmy, vedla jsem jich už hodně, tak už je to pro mě trochu předvídatelné. Je tam napětí, paranoia a dobrý scénář.

10 000 dnů (2014)

V celku úplně nudné. Paranoidní pobíhání ve sněhu a v úkrytu. Znepřátelené klany jako v Romeovy nebo ve Twil...ight. Konec je jakom pro školčátka.

Bouře (2005)

Tak nevím, jestli to byla blbost nebo jsem to nepochopila. Kdyby nebylo hrozného začátku a konce, docela by to ušlo.

Podezření (2012)

Místy romantický, více méně akční, tak nějak nudný.